Самі зруйнували й тепер "допомагають": Окупанти цинічно похизувалися відкриттям у Сєвєродонецьку "пункту обігріву" (відео)

В окупованому Сєвєродонецьку Луганської області загарбники відкрили перший пункт обігріву. У місті, яке окупанти зруйнували, перетворивши на місто-привид, залишивши людей виживати без тепла і світла, та ще й замінувавши його по периметру, нелюди влаштували цинічний піар. В російських пабліках оприлюднили відео, в якому окупанти хизуються, що відкрили перший мобільний пункт обігріву в Сєвєродонецьку практично наприкінці зими. Вони по-фарисейськи розповідають про "турботу", якої "обігріли" мешканців міста, зазначають Патріоти України.

Пропагандисти так званої "ЛНР" розповіли, що пункт обігріву працюватиме щодня з 08:00 до 18:00. За їхніми словами, тут мешканці Сєвєродонецька можуть зігрітися, попити гарячий чай чи каву. Окупанти ще з грудня обіцяють встановити в місті такі пункти і лише зараз спромоглися на один. "Незабаром планується розміщення на території міста додаткових пунктів", – йдеться у відео.

Про те, скільки вони планують ще відкрити таких "пунктів обігріву" - нічого не кажуть. Наразі показали лише один.

Україну таємно озброїли американськими ЗРК MAAWLR

середа, 24 червень 2026, 22:50

На захист українського неба стали американські комплекси протиповітряної оборони MAAWLR/BRAWLR. Комплекс потрапив на відео російського дрона, кадри з якого опублікували у Telegram-каналі «Северный Ветер», передають Патріоти України з посиланням на "Міл...

Все чітко прораховано: Зеленський зробив гучну заяву про операцію в Криму

середа, 24 червень 2026, 22:37

Українські сили не дозволяють Росії використовувати тимчасово окуповані території як інструмент для затягування війни та закріплення окупації. Про це заявив президент Володимир Зеленський під час вечірнього відеозвернення в середу, 24 червня. "На півдн...