"Самою артилерією взяти не можна": Американський генерал вказав на головні складнощі з деокупацією Криму

Деокупація Криму ускладнюється особливостями географічного розташування півострова, а також відсутністю зараз необхідного спеціального озброєння в українських захисників. Крім того, для росіян та особисто для президента Володимира Путіна Крим є питанням престижу, передають Патріоти України.

На це звернув увагу під час конференції Центру аналізу європейської політики (CEPA) колишній генерал-командувач армії США у Європі Марк Хертлінг. Він розповів про труднощі, які чекають на Збройні сили України попереду.

Хертлінг упевнений, що навіть у разі втрати інших окупованих територій росіяни до останнього боротимуться за Крим.

"По-перше, острів є стратегічно важливим для російського чорноморського флоту, військово-повітряних баз та іншої військової інфраструктури. По-друге, Крим – питання престижу особисто для Путіна", – пояснив він.

"Це буде важка битва для України, тому що навіть для того, щоб потрапити на півострів, є лише кілька доріг через територію, яка складається з кількох дрібних острівців. Тому з точки зору конвенційної війни це буде тяжко", – зазначив генерал.

Він нагадав, що окупанти, коли здійснили вторгнення до Криму у 2014 році, використали флот та сили спеціального призначення.

"А в українців зараз флоту немає. Самою артилерією територію взяти не можна, потрібні сухопутні війська", – наголосив Хертлінг.

Також генерал вважає, що через бажання Путіна утримати Крим він може вдатися до застосування стратегічних бомбардувальників та військово-морського флоту, який досі використовується не на повну силу. Однак, зазначив Хертлінг, це не є гарантією успіху окупантів. "Ми все вже встигли побачити, наскільки небоєздатними були їхні наземні війська і флот також. Але все ж таки на нього слід зважати", – резюмував генерал.

Як може розгортатися новий наступ Росії на Україну - аналіз від The Telegraph

понеділок, 6 лютий 2023, 2:00

Готуючись до нового наступу на Україну напередодні річниці вторгнення, російські війська можуть розглядати кілька варіантів. Про це йдеться у матеріалі видання The Telegraph, передають Патріоти України. Автори статті вказують, що серед багатьох людей ...

Слуга народу" голосуватиме: Буданов замість Резнікова, Резніков замість Рябікіна - Арахамія

понеділок, 6 лютий 2023, 0:13

Фракція "Слуга народу" проголосує за звільнення міністра оборони Олексія Резнікова і міністра з питань стратегічних галузей промисловості Павла Рябікіна. . "Пройшло закрите засідання фракції "Слуга народу". Без деталей: . МОУ і Мінстратегпром зві...