
Президент Володимир Зеленський, у чиєї дружини нещодавно виявили коронавірус, їздить на роботу в офіс. Про це заявила речниця президента Юлія Мендель, повідомляють Патріоти України.
"Президент України Володимир Зеленський відвідує офіс, оскільки він не може делегувати повноваження, а деякі з його функцій можна виконувати лише з офісу", - пояснила вона.
При цьому Мендель зауважила, що Зеленський обмежив своє спілкування "дуже вузьким колом" людей, з якими дотримується соціальної дистанції, а всі наради, переговори та зустрічі, проводить по спецзв’язку чи телефоном.
Вона повідомила також, що президент скасував заплановані на цей тиждень поїздки у регіони. За її словами, Зеленський почувається добре і щодня здає тест на коронавірус. Усі результати - негативні.
Нагадаємо: 12 червня стало відомо, що в дружини президента Олени Зеленської лабораторно підтвердили Covid-19. Вона сама повідомила, що почувається добре і перебуває на амбулаторному лікуванні в ізоляції від інших членів сім’ї. Після цього Зеленський заявив, що переходить на особливий режим роботи.
Німецький автовиробник Volkswagen готує новий масштабний план економії, який може передбачати скорочення до 100 тисяч працівників у різних країнах світу протягом найближчих років. Про це повідомляє профільне видання Manager Magazin із посиланням на вла...
Для росіян тимчасово окупований Крим стає все більшою проблемою. Через постійні удари по шляхах постачання на півострові виникає гострий дефіцит усього — від пального до їжі, і з кожною новою атакою ситуація лише погіршується. Про це повідомив заступни...