
Українські військові завдали удару по трьох локаціях ворога на півдні та сході. Олексій Арестович назвав це "санітарною обробкою територій", передають Патріоти України.
Два удари ворогові українські захисники завдали у Херсонській області, ще один – у Луганській області. Про це радник голови Офісу Президента повідомив зранку 15 липня.
Українські військові атакували позиції ворога в селі Дар'ївка Херсонської області. Вони завдали повторного ураження по скупченню військової техніки росіян.
У селищі Нова Маячка, теж на Херсонщині, ЗСУ знищили техніку противника, враховуючи командно-штабні машини.
На Донбасі українські воїни теж плідно попрацювали. У місті Кадіївка на Луганщині наші захисники уразили складу ворожих боєприпасів. Відомо, що детонація відбулась протягом 2 годин після влучення.
"Санітарна обробка території продовжується", – наголошує радник голови ОП Олексій Арестович.
Німецький автовиробник Volkswagen готує новий масштабний план економії, який може передбачати скорочення до 100 тисяч працівників у різних країнах світу протягом найближчих років. Про це повідомляє профільне видання Manager Magazin із посиланням на вла...
Для росіян тимчасово окупований Крим стає все більшою проблемою. Через постійні удари по шляхах постачання на півострові виникає гострий дефіцит усього — від пального до їжі, і з кожною новою атакою ситуація лише погіршується. Про це повідомив заступни...