"Санкт-Петербург під прицілом": Посол РФ відзначився дивною заявою про "агресивну" Естонію

У Росії пояснили суть дипломатичного скандалу з Естонією. Виявляється, причина невдоволення Москви - постачання зброї, яка здатна "тримати Санкт-Петербург під прицілом", передають Патріоти України.

За словами посла РФ в Естонії Володимира Ліпаєва, Захід має намір поставить Таллінну сучасну зброю, щоб створити систему протиракетної оборони.

"Сюди (в Естонію - ред.) планується поставити найсучасніші види звичайних озброєнь, які здатні тримати під прицілом Санкт-Петербург, створюється система протиракетної оборони середнього радіусу дії. Мимоволі задаєшся питанням: а з ким Естонія планує воювати?" – заявив російський дипломат.

Крім того, він звинуватив владу Естонії в печерній русофобії та естонізації місцевого населення "єзуїтськими" методами.

Дипломатичний скандал РФ та Естонії - що відомо

Влада РФ вирішила знизити рівень дипломатичних відносин з Естонією до тимчасового повіреного у справах, через що посол Естонії в РФ Маргус Лайдре покине Москву до 7 лютого 2023 року. У свою чергу глава МЗС Естонії Урмас Рейнсалу заявив, що російський посол повинен покинути країну до цього терміну.

Крім того, естонський дипломат виступив за дотримання країнами ЄС принципу паритетності в дипвідносинах з Росією, що передбачає однакову кількість дипломатів в обох країнах.

Пентагон оприлюднив, скільки коштів витратив на військову допомогу Україні

вівторок, 21 березень 2023, 2:00

З початку роботи чинної адміністрації президента США Джо Байдена обсяг військової допомоги Україні перевищив $33 млрд. Про це йдеться в заяві Вашингтону. . Як випливає з документу оборонного відомства, загалом Вашингтон надав Києву понад $33,2 млрд. ...

"Формула "можемо повторити" - це їхня смерть": В'ятрович розповів, що поховає режим Путіна

вівторок, 21 березень 2023, 1:00

Історик, народний депутат України, колишній голова Інституту національної пам'яті Володимир В'ятрович вважає, що головна "мантра" росіян "можемо повторити" стане причиною смерті режиму російського диктатора Володимира Путіна і його самого, передають П...