"Санкт-Петербург під прицілом": Посол РФ відзначився дивною заявою про "агресивну" Естонію

У Росії пояснили суть дипломатичного скандалу з Естонією. Виявляється, причина невдоволення Москви - постачання зброї, яка здатна "тримати Санкт-Петербург під прицілом", передають Патріоти України.

За словами посла РФ в Естонії Володимира Ліпаєва, Захід має намір поставить Таллінну сучасну зброю, щоб створити систему протиракетної оборони.

"Сюди (в Естонію - ред.) планується поставити найсучасніші види звичайних озброєнь, які здатні тримати під прицілом Санкт-Петербург, створюється система протиракетної оборони середнього радіусу дії. Мимоволі задаєшся питанням: а з ким Естонія планує воювати?" – заявив російський дипломат.

Крім того, він звинуватив владу Естонії в печерній русофобії та естонізації місцевого населення "єзуїтськими" методами.

Дипломатичний скандал РФ та Естонії - що відомо

Влада РФ вирішила знизити рівень дипломатичних відносин з Естонією до тимчасового повіреного у справах, через що посол Естонії в РФ Маргус Лайдре покине Москву до 7 лютого 2023 року. У свою чергу глава МЗС Естонії Урмас Рейнсалу заявив, що російський посол повинен покинути країну до цього терміну.

Крім того, естонський дипломат виступив за дотримання країнами ЄС принципу паритетності в дипвідносинах з Росією, що передбачає однакову кількість дипломатів в обох країнах.

"Першочергова ціль стратегічного значення": Грант пояснив, що дасть Україні знищення Кримського мосту

понеділок, 4 березень 2024, 4:15

Полковник Великої Британії у відставці Глен Грант зауважив, що знищення Кримського мосту значно послабить можливості російських окупантів на лінії фронту. Про це він розповів у етері "Еспресо", передають Патріоти України. "Безумовно, першочерговою цілл...

"Говорили про українську кризу": Спецпредставник Китаю розпочав європейське турне з Росії

неділя, 3 березень 2024, 23:54

Переговори будуть єдиним способом припинити бойові дії в Україні. Про це за результатами переговорів спеціального представника уряду Китаю з питань Євразії Лі Хуея і заступника міністра закордонних справ Росії Михайла Галузіна у Москві повідомило МЗС К...