
У Головному управлінні розвідки заявили, що росіяни уже рік як вийшли на пік спроможностей щодо виробництва ракет, заявив представник Головного управління розвідки Міноборони Андрій Юсов в ефірі "Української правди", передають Патріоти України.
"Там (у РФ - ред.) продовжується виробництво. Воно стале. Умовно кажучи, вони вийшли на пік спроможностей і уже стабільно останній рік у ньому перебувають".
Також, за словами Юсова, на північному кордоні країни ворог продовжує свою операцію, основною стратегічною метою якої є "відволікання наших сил і засобів", тому що основні події продовжують розгортатися на сході країни, але ситуація на Харківщині також залишається напруженою.
Водночас навалу росіян на Харківщині захисники зупинили, хоча ситуація все ще складна: "Глобально, їхній задум не вдався". Представник ГУР додав, що угруповання росіян на цьому напрямку зберігається, відбувається ротація. Окупанти вводять нові підрозділи для поповнення втрат.
69-річний російський журналіст Григорій Нехорошев, який у 2008 році повідомив, що Володимир Путін розлучиться зі своєю тодішньою дружиною заради олімпійської гімнастки Аліни Кабаєвої, був знайдений мертвим у своєму будинку в Ризі. Тіло було виявлено у ...
Звільнення тимчасово окупованого Криму може виявитися тривалим процесом, і українському суспільству варто бути готовим саме до такого розвитку подій. Таку думку висловив авіаційний експерт Костянтин Криволап в ефірі телеканалу «Київ 24», передають Патр...