
У Головному управлінні розвідки заявили, що росіяни уже рік як вийшли на пік спроможностей щодо виробництва ракет, заявив представник Головного управління розвідки Міноборони Андрій Юсов в ефірі "Української правди", передають Патріоти України.
"Там (у РФ - ред.) продовжується виробництво. Воно стале. Умовно кажучи, вони вийшли на пік спроможностей і уже стабільно останній рік у ньому перебувають".
Також, за словами Юсова, на північному кордоні країни ворог продовжує свою операцію, основною стратегічною метою якої є "відволікання наших сил і засобів", тому що основні події продовжують розгортатися на сході країни, але ситуація на Харківщині також залишається напруженою.
Водночас навалу росіян на Харківщині захисники зупинили, хоча ситуація все ще складна: "Глобально, їхній задум не вдався". Представник ГУР додав, що угруповання росіян на цьому напрямку зберігається, відбувається ротація. Окупанти вводять нові підрозділи для поповнення втрат.
Німецький автовиробник Volkswagen готує новий масштабний план економії, який може передбачати скорочення до 100 тисяч працівників у різних країнах світу протягом найближчих років. Про це повідомляє профільне видання Manager Magazin із посиланням на вла...
Для росіян тимчасово окупований Крим стає все більшою проблемою. Через постійні удари по шляхах постачання на півострові виникає гострий дефіцит усього — від пального до їжі, і з кожною новою атакою ситуація лише погіршується. Про це повідомив заступни...