Санкції проти найбагатшої жінки РФ: Ритейлер Wildberries продавав в Україні вироби російської пропаганди, - Ткаченко

Російський ритейлер Wildberries, проти якого в Україні ввели санкції, продавав російську пропаганду та форму російських солдатів. На цьому наголосив міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко в Telegram, зазначають Патріоти України.

"Ритейл з РФ, який, в тому числі, продавав російську пропаганду та форму російських солдатів – не працюватиме в Україні. Йдеться про Wildberries.

Вдячний Президенту та РНБО, що підтримали нашу ініціативу та ввели санкції проти цієї компанії", - написав міністр.

Ткаченко підкреслив, що антиукраїнським тезам, книгам, наративам – не місце в Україні, й МКІП робитиме все можливе, щоб протистояти інформаційним загрозам.

Наступним кроком у цьому напрямку, за його словами, стануть російські ОТТ-платформи.

Нагадаємо, 23 липня президент Володимир Зеленський ввів у дію рішення РНБО від 16 липня про застосування санкцій проти шести людей та 10 компаній, серед яких російський ритейлер Wildberries, який запустили в Україні у вересні минулого року.


Авто Шефіра перед замахом "оточили": Випадковий свідок нападу розповів подробиці

середа, 22 вересень 2021, 13:58

За словами свідка, він почув якийсь тріск під час стрілянини. З'явився перший свідок замаху на помічника президента України Сергія Шефіра. Він виявився будівельником, його об'єкт знаходиться в селі Трипілля Обухівського району, повідомляють Патріоти Ук...

"Нехай до нас їздять мирні люди": Продюсер Кондратюк вимагає у Зеленського заборонити виступи зірок РФ в Україні

середа, 22 вересень 2021, 13:30

Український шоумен Ігорь Кондратюк створив петицію, де вимагає у Зеленського негайно заборонити будь-які гастролі, виступи на фестивалях і корпоративи знаменитостей з Російської Федерації. Він проти того, щоб один артист виступав і для росіян-окупантів...