Санкції Путіна не зупинять: Росія отримає від продажу нафти та газу навіть більше, ніж минулого року, - The Gurdian

Росія, незважаючи на запроваджені санкції, продовжує нарощувати експортні виторги. При цьому запаси товарів дозволяють впоратися з обмеженням імпорту у короткостроковій перспективі. Як пише економічний редактор The Gurdian Ларрі Елліот, немає жодних безпосередніх ознак того, що Росія йде з України, передають Патріоти України.

І це не дивно, тому що санкції призвели до перекрученого ефекту підвищення вартості експорту нафти і газу з Росії, значного збільшення її торговельного балансу та фінансування її військових дій.

"За перші чотири місяці 2022 року Путін може похвалитися позитивним сальдо рахунку поточних операцій у розмірі 96 мільярдів доларів, що більш ніж утричі перевищує показник за той самий період 2021 року", – каже журналіст.

Не можна сказати, що санкції безболісні для Росії. За оцінками Міжнародного валютного фонду, цього року економіка скоротиться на 8,5% через колапс імпорту із заходу. Росія має запаси товарів, необхідні підтримки економіки, але згодом вони будуть витрачені. Проте, як зазначає економіст, Росія створює і кризи у відповідь. Наприклад, заблокувала українські порти та залишила без зерна близько 400 млн людей у всьому світі.

"Перед нами "музиканти" стоять, там взагалі "м’ясо": Окупант відверто розповів про втрати (аудіо)

понеділок, 30 січень 2023, 23:00

Армія країни-агресора РФ щодня зазнає втрат на війні в Україні. Бійці Збройних Сил нашої держави активно знищують окупантів. Про це вкотре стало відомо із перехопленої розмови військового злочинця РФ із родичем. Запис опублікувало Головне управління ро...

Тероризувала увесь регіон: В Одесі СБУ затримала банду чеченського авторитета (фото)

понеділок, 30 січень 2023, 22:43

В Одесі представники Служби безпеки України затримали банду чеченського авторитету Омара Бекаєва на прізвисько "Омар Уфімський". Зловмисники неодноразово тероризували мешканців усього регіону, зазначають Патріоти України. Як повідомляє пресслужба відом...