Санкції Заходу вже заважають Росії виробляти сучасну зброю: У НАТО зробили заяву

Західні санкції підривають здатність країни-терориста виготовляти сучасне озброєння для ведення війни в Україні. Проте російська промисловість все ще може виготовляти "багато боєприпасів", передають Патріоти України.

Про це заявив Reuters Роб Бауер, нідерландський адмірал, який очолює Військовий комітет НАТО. "Їм все більше і більше заважають санкції, тому що деякі компоненти, які їм потрібні для їх систем озброєнь, надходять із західної промисловості", – сказав він.

З початку повномасштабної війни в Україні Сполучені Штати, Європейський Союз та інші країни оголосили про кілька пакетів санкцій проти Москви. Вони включали, зокрема, заборону на продаж передових технологій.

"Наразі ми бачимо перші серйозні ознаки цього з точки зору їхньої здатності виробляти, наприклад, заміну крилатих ракет і більш досконале озброєння", – додав Бауер. Глава зовнішньополітичного відомства ЄС Жозеп Боррель заявив на цьому тижні, що втрата технологій через санкції блоку серйозно підриває здатність РФ підтримувати виробництво зброї.

За словами Бауера, обидві сторони у війні стикаються з проблемами, тому що конфлікт із застосуванням звичайних озброєнь зажадав небаченої за останні десятиліття витрати військових запасів. "Наскільки нам відомо, росіяни все ще мають значну промислову базу і здатні виробляти багато боєприпасів. І в них ще багато боєприпасів", – вказав він.

Бауер зазначив, що близько 85% російських військ уже воюють в Україні. "Ми бачимо, що прибуває обмежена кількість свіжих військ. І єдине, що ми впевнені, це те, що рівень підготовки цих військ не дуже високий", – сказав Бауер.

Слуга народу" голосуватиме: Буданов замість Резнікова, Резніков замість Рябікіна - Арахамія

понеділок, 6 лютий 2023, 0:13

Фракція "Слуга народу" проголосує за звільнення міністра оборони Олексія Резнікова і міністра з питань стратегічних галузей промисловості Павла Рябікіна. . "Пройшло закрите засідання фракції "Слуга народу". Без деталей: . МОУ і Мінстратегпром зві...

Польща передислокувала свої ракетні комплекси Patriot до Варшави, - міністр оборони Блащак

неділя, 5 лютий 2023, 23:14

Міністр оборони Польщі Маріуш Блащак повідомив у неділю, 5 лютого про передислокацію зенітно-ракетних комплексів Patriot на військовий аеродром на захід від Варшави, де вони будуть залишатися. Посилення протиповітряної оборони біля польської столиці ві...