Сапер помилився: Під Черніговом загинув російський майор, який "прихопив із собою" ще кількох окупантів

Російські найманці вмирають не лише від рук наших військових. Вони ще й скоюють самогубства. Інакше ніяк не назвеш те, що зробив майор Суслов, зазначають Патріоти України.

Як розповів журналіст Роман Цимбалюк, російський майор Суслов загинув. Сталося це під час спроби знешкодити протитанкову міну. Відомо, що 2 березня майор Суслов намагався знешкодити протитанкову міну в районі Чернігова. Спроба виявилася невдалою. Тож заступник командира з озброєння 40 інженерно-саперного полку загинув.

Разом із ним на той світ відправилися ще троє військовослужбовців саперного підрозділу. Ще шестеро окупантів отримали важкі осколкові поранення. Про майора Суслова відомо, що він входив до військової частини 14 330, що у місті Ішим Тюменської області.

Наш справжній друг: Латвія подарувала Україні гелікоптери

понеділок, 15 серпень 2022, 19:57

Влада Латвії передала Україні чотири гелікоптери. Про це повідомив міністр оборони Латвії Артіс Пабрікс, передають Патріоти України. "Українські Повітряні сили щойно отримали чотири гелікоптери, подаровані Латвією", - наголосив міністр. Він зазначив, щ...

Окупанти влаштували ядерний терор: Люди масово тікають з Енергодара через страх, що на ЗАЕС станеться катастрофа

понеділок, 15 серпень 2022, 19:27

Головний фронт воєнної бійні, яку влаштувала Росія на території України, переходить на південь. І це небезпечно, тому що з’явився ризик катастрофи на найбільшій у Європі АЕС, а також початку кривавої битви за важливе місто Херсон, яке російські війська...