САУ нового покоління: Артилеристи ЗСУ опанували установку "Caesar" (фото)

Українські воїни-артилеристи успішно опанували САУ на колісному шасі "Caesar", французького виробництва та вже ефективно нищать російських окупантів. Про це повідомило у Міністерстві оборони України, передають Патріоти України.

"Caesar" - це 155-мм самохідна артилерійська установка нового покоління. Вона дає можливість уражати противника на віддаленні 20 км і більше від лінії фронту з високою точністю. На цій відстані знаходиться артилерія, резерви, пункти управління ворога. Їх знищення знижує наступальний потенціал противника", - зазначили у Генштабі.

САУ "Caesar" оснащена броньованою кабіною на 5 осіб, яка захищає від куль (калібр до 7,62 мм) та уламків снарядів (2 STANAG 4569).

Також є система кондиціонування повітря.

Основними перевагами цієї французької самохідної артустановки можна назвати:

  • велику дальність стрільби;
  • низькі витрати під час експлуатації.

Росія не має бойової потужності для масштабного наступу в "нереалістичні терміни" – ISW

середа, 8 лютий 2023, 9:40

Військові аналітики в американського Інституту вивчення війни (ISW) прийшли до висновку, що російські війська готують наступ в Україні, для якого їм бракує бойової потужності. . Міністр оборони Росії Сергій Шойгу провів пресконференцію про стан війни...

"Ми стали поруч з українським народом": Байден у промові до Конгресу США пообіцяв підтримку Україні до перемоги у війні

середа, 8 лютий 2023, 9:32

Президент США Джо Байден у своїй промові до Конгресу приділив велику увагу війні РФ проти України. За його словами, вона стала випробуванням для Сполучених Штатів та світу загалом, передають Патріоти України. Американський лідер запевнив, що політичні ...