Савченко просить Порошенка не дати скасувати "закон Савченко"

Нардеп звернулася з депутатським запитом до Президента України та до Уповноваженого з прав людини.

Н.Савченко. Фото: amn.com.ua.Депутат Верховної Ради Надія Савченко (позафракційна) просить Президента Петра Порошенка застосувати право вето до законопроекту №5534, який скасовує можливість перерахунку терміну тюремного ув'язнення за "законом Савченко" (закон про зарахування 1 дня попереднього ув'язнення як 2 днів в термін основного покарання). Про це йдеться в депутатському зверненні Савченко, копію якого вона розмістила на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook, передають Патріоти України.

У ньому зазначається, що прийнятий парламентом законопроект порушує ст. 22 Конституції україни, оскільки з його прийняттям, на думку Савченка, погіршується ситуація з правами громадян.

Крім того, депутат розмістила копію свого звернення до уповноваженого Ради з прав людини Валерії Лутковської, в якому просить омбудсмена подати конституційне подання до Конституційного суду про невідповідність Конституції законопроекту №5534.

Найкращий стрілець ЗСУ заявив, що хотів би знищити ворога номер один - Путіна (фото)

четвер, 24 червень 2021, 8:17

Військовослужбовець з позивним "Курт", який є найкращим стрільцем Збройних сил України, назвав свого ворога номер один. Це президент Росії Володимир Путін, передають Патріоти України. Боєць, який служить снайпером в одному з окремих розвідувальних бат...

Негативний відбір, або Путіну потрібні в "боярах" ідіоти: У Росії глава міськдуми з посмішкою привітала зі "святом" початку Другої світової війни в СРСР (відео)

четвер, 24 червень 2021, 7:10

Міська глава Рязані (РФ), голова місцевої думи Юлія Рокотянська публічно назвала "святом" день вторгнення нацистської Німеччини в СРСР і з посмішкою привітала з цією датою депутатів. Пізніше жінка виправдалася тим, що "обмовилася", зазначають Патріоти ...