Савік Шустер на своєму шоу зчепився з Арахамією, звинувативши лідера монобільшості "слуг" у брехні

Савік Шустер

Телеведучий Савік Шустер в ефірі свого ток-шоу «Свобода слова Савіка Шустера» жорстко поставив на місце главу фракції «Слуга народу» Давида Арахамію, коли той почав висловлюватися на адресу відомого ведучого CNN Фаріда Закарія, зазначають Патріоти України.

Як відомо, Фарід Закарія, який нещодавно брав участь у форумі YES, розкритикував законопроєкт про деолігархізацію й назвав його загрозою для свободи слова.

Давид Арахамія перед засіданням парламентського комітету, відповідаючи на питання з приводу думки Фаріда Закарія, відреагував досить грубо: «Та мені пох…, вибачте, що сказав провідний CNN. Ми в нашій країні живемо».

Пізніше таку ж риторику Арахамія продовжив й в студії Савіка Шустера, заявивши, що ведучий CNN не може висловлюватися з приводу закону, тому що «він його навіть не читав».

«Ви, я маю на увазі монобільшість, то звинувачуєте CNN в тому, що вони працюють на ФСБ. То ви говорите, що їх ніхто не знає. Що це нікому не відомі люди. Фарід Закарія -дуже впливова людина в світі, не тільки у США», — сказав Шустер.

Як відомо, Арахамія зневажливо озивався щодо розслідування CNN про «вагнергейт».

«А ви знаєте, хто був керівником режисерської групи CNN? Людина, яка керує офісом CNN в Москві. Досить вам підстав вважати, що це не фільм, а якась „чухня“», — заявив Арахамія журналістам у кулуарах парламенту.

Нагадаємо, 8 вересня на американському телеканалі CNN оприлюднили матеріал про нібито допомогу ЦРУ Україні в частині організації операції із затримання 33 бойовиків ПВК «Вагнер». За їхніми даними, українська сторона отримала від США готівку, технічну допомогу та консультації ЦРУ під час організації операції.

При цьому автор розслідування журналіст CNN Метью Ченс навесні цього року разом з Володимиром Зеленським їздив на лінію фронту на Донбасі та зробив звідти великий репортаж, який потім активно піарив Офіс президента.

Знайшли "метод": На Уралі хочуть відправити двієчників на військові заводи

середа, 29 листопад 2023, 10:59

У Свердловській області хочуть відправити на військові заводи Уралу дев'ятикласників, які не склали державні іспити, передають Патріоти України. Як пише The Moscow Times, таку пропозицію розглядають Законодавчі збори області. Це назвали "можливістю осв...

"Помилки робляться "з усіх боків": The Economist написав про політичну гризню в Києві й падіння рейтингу Зеленського

середа, 29 листопад 2023, 10:57

"The Economist" пише, що паралельно з похмурою реальністю окопної війни стає дедалі більш напруженим "політичне поле битви" у Києві, президент Володимир Зеленський вбачає конкурента в головнокомандувачі ЗСУ Валерії Залужному, а політична гризня шкодить...