СБУ і НАБУ затримали мера Сум на хабарі у 2 мільйони

Сумського міського голову затримали на гарячому разом із директором департаменту міської ради. Чоловіки брали хабарі. Посадовці займалися корупцією з листопада 2022 року. Тепер їм повідомили про підозру, інформують Патріоти України.

Що відомо на цю мить

Чоловіків затримали після отримання ними третього "траншу" незаконних коштів. Вони саме отримали 1,4 мільйона гривень, аж раптом "завітали" СБУ і НАБУ.

Відомо, що мера Сум і директора департаменту інфраструктури Сум вимагали хабарі від місцевих підприємців. Щоб спокійно та без перешкод працювати, доводилося платити.

Зокрема компанія, яка займалася вивезенням сміття, мала сплачувати "данину" чиновникам, до того ж немалу – 2 мільйони 130 тисяч гривень. Якщо бізнес відмовлявся давати хабарі, посадовці погрожували створити труднощі в роботі.

Ніж у серце Кремля: Далекобійні удари ЗСУ впливають на геополітичне становище Росії, - військовий дипломат

субота, 27 червень 2026, 8:48

Далекобійні удари Сил оборони України впливають на геополітичне становище Російської Федерації та підривають її воєнно-економічні можливості. Про це сказав полковник у відставці, військовий дипломат, колишній заступник військового представника України ...

На концерті Кобзона тримається аншлаг і пристойна утилізація техніки росіян: Генштаб ЗСУ відзвітував про втрати ворога станом на 27 червня

субота, 27 червень 2026, 7:39

Як повідомив Генштаб ЗСУ, загальні бойові втрати РФ з 24.02.22 по 27.06.26 орієнтовно склали: