СБУ і НАБУ затримали мера Сум на хабарі у 2 мільйони

Сумського міського голову затримали на гарячому разом із директором департаменту міської ради. Чоловіки брали хабарі. Посадовці займалися корупцією з листопада 2022 року. Тепер їм повідомили про підозру, інформують Патріоти України.

Що відомо на цю мить

Чоловіків затримали після отримання ними третього "траншу" незаконних коштів. Вони саме отримали 1,4 мільйона гривень, аж раптом "завітали" СБУ і НАБУ.

Відомо, що мера Сум і директора департаменту інфраструктури Сум вимагали хабарі від місцевих підприємців. Щоб спокійно та без перешкод працювати, доводилося платити.

Зокрема компанія, яка займалася вивезенням сміття, мала сплачувати "данину" чиновникам, до того ж немалу – 2 мільйони 130 тисяч гривень. Якщо бізнес відмовлявся давати хабарі, посадовці погрожували створити труднощі в роботі.

Міжнародний Червоний Хрест призупинив членство Білорусі

п’ятниця, 1 грудень 2023, 21:54

Міжнародний Рух Червоного Хреста і Червоного Півмісяця у п'ятницю, 1 грудня, призупинив членство білоруського представництва. Про це повідомила пресслужба міжнародного Червоного Хреста (МФТЧХіЧП), передають Патріоти України. "Призупинення є результатом...

"У зв'язку з розширенням НАТО": Путін підписав указ про збільшення армії РФ

п’ятниця, 1 грудень 2023, 21:29

Російський президент Володимир Путін підписав указ, який передбачає збільшення армії РФ на 170 тисяч осіб. Про це пише російська пропагандистська агенція URA.RU, передають Патріоти України. Таким чином загальне число ЗС РФ становитиме 1 мільйон 320 тис...