
Сумського міського голову затримали на гарячому разом із директором департаменту міської ради. Чоловіки брали хабарі. Посадовці займалися корупцією з листопада 2022 року. Тепер їм повідомили про підозру, інформують Патріоти України.
Чоловіків затримали після отримання ними третього "траншу" незаконних коштів. Вони саме отримали 1,4 мільйона гривень, аж раптом "завітали" СБУ і НАБУ.
Відомо, що мера Сум і директора департаменту інфраструктури Сум вимагали хабарі від місцевих підприємців. Щоб спокійно та без перешкод працювати, доводилося платити.
Зокрема компанія, яка займалася вивезенням сміття, мала сплачувати "данину" чиновникам, до того ж немалу – 2 мільйони 130 тисяч гривень. Якщо бізнес відмовлявся давати хабарі, посадовці погрожували створити труднощі в роботі.
Поточна ситуація створює для білоруського керівництва серйозні ризики, оскільки виконати вимоги України без роздратування Москви неможливо, а ігнорування закликів Києва загрожує перенесенням бойових дій на територію Білорусі, передають Патріоти України...
Керівник Офісу Президента України Кирило Буданов може відіграти одну з ключових ролей у майбутньому врегулюванні російсько-української війни. Таку думку висловили журналіст The Insider Майкл Вайс та колишній співробітник ЦРУ Марк Полімеропулос під час ...