СБУ ліквідувала канал фінансування російської агентури в Україні (фото)

СБУ (Служба безпеки України) ліквідувала канал фінансування російської агентури в Україні. Так, у ході спецоперації на Київщині нейтралізували ОЗУ (організоване злочинне угруповання), члени якого налагодили механізм переправлення грошей із країни-терориста на територію нашої країни через підсанкційні платіжні системи. Схему використала ворожа агентура, отримуючи кошти від своїх російських кураторів на провадження підривної діяльності проти України. Про це повідомляє прес-служба СБУ сьогодні, 4 червня, передають Патріоти України.

За результатами обшуків в учасників ОЗУ знайшли 13 млн грн, комп'ютерну техніку та чорнову документацію із доказами протиправної діяльності. До складу групи входило троє мешканців Київської області.

Члени угруповання створили мережу анонімних інтернет-платформ, через які брали "замовлення" на купівлю, продаж або обмін електронних грошей із заборонених систем РФ. Ці незаконні операції проводилися у пункті обміну валют.

Документи були недійсними: На в`їзді до Києва затримали архієпископа, який мав тісні зв’язки з Москвою (фото)

п’ятниця, 24 березень 2023, 20:29

На в`їзді до Києва прикордонники затримали архієпископа з тісними московськими зв’язками та недійсними документами. Про це повідомляє Держприкордонслужба, передають Патріоти України. Зазначається, що під час перевірки на можливу антиукраїнську діяльніс...

Вирішив бути "гуманним"?: Суд не арештував майно ексдепутата Харківської облради із російським паспортом

п’ятниця, 24 березень 2023, 19:28

9 лютого Харківський апеляційний суд ухвалив рішення про відмову в арешті майна у Харківському та Чугуївському районах та корпоративних прав в українських фірмах колишнього депутата Харківської обласної ради Олександр Губіна, у якого виявили російське ...