СБУ накрила розгалужену мережу російської агентури (відео)

СБУ

Співробітники СБУ припинили діяльність розгалуженої мережі антиукраїнських інтернет-агітаторів, яка діяла в декількох областях України, зазначають Патріоти України.
Так, оперативники спецслужби встановили, що мережа мала осередки в Києві, Одесі, Чернігові, Харкові, Миколаєві, Житомирі та Сумах, а управління здійснювалося з території країни-агресора.
Агітатори, використовуючи Facebook, а також заборонені в Україні ресурси «ВКонтакте» і «Однокласники» поширювали інформаційні матеріали деструктивного характеру. Вони, зокрема, поширювали публікації із закликами до штучного розхитування суспільно-політичної ситуації в країні, а також здійснювали серед користувачів соціальних мереж підбір однодумців для залучення їх до протиправної інформаційної діяльності.
Оперативники СБУ задокументували, що від кураторів з Російської Федерації завдання були спрямовані на радикалізацію суспільних настроїв в державі під час виборів до Верховної Ради України.
СБУ звернулася до громадян України з проханням бути уважними та в разі отримання від невідомих людей пропозицій по розміщенню деструктивного контенту, а також виявлення фактів розміщення в соціальних мережах антиукраїнських і провокаційних публікацій, повідомляти на гарячу лінію СБУ за телефоном 0 800 501 482.

Хіти тижня. "Подітися вже нема куди": "Росіяни повинні каятися перед українцями, як німці у 1945-му", - Шендерович

вівторок, 18 лютий 2020, 20:00

Громадяни Росії, які підтримують дії Володимира Путіна в Україні, повинні пройти шлях покаяння за прикладом німців у ХХ столітті. Таку думку у своєму блозі висловив відомий російський письменник, драматург і журналіст Віктор Шендерович, передають Патрі...

Тепер він справжній "привид": На Донбасі ліквідували найманця "ЛНР" (фото)

вівторок, 18 лютий 2020, 19:57

Нещодавно Антону Коровіну виповнилося 34 роки. "18.02.20 Коровін Антон сходив на концерт Кобзона. Квиток коштував 200 рублів. 14 МСБТерО "Привид", – написав військовий. Посібники окупантів зазначили, що терорист воював на Донбасі з 2014 року. Нещодавно...