
Жінка, яка корегувала російські ракетні удари по Харкову, роблячи селфі на фоні заводу, отримала 10 років тюрми. Про це повідомила СБУ, передають Патріоти України.

Улітку 2022 року працівниця місцевого заводу енергетичної галузі навела на нього ракети. "Щоб скоригувати ворожу атаку жінка сфотографувала себе на фоні промислового об’єкта і відправила фото агресору. Також за допомогою селфі російська інформаторка наводила повітряні атаки по позиціях українських військ, що обороняють обласний центр", - зазначили у СБУ.
Після кожного зв'язку з ФСБ жінка видаляла файли і постійно змінювала мобільні телефони. Коригувальницю затримали, коли вона готувала координати для нового удару.

Інформаторка потрапила у поле зору окупантів під час поїздки до Москви до початку повномасштабного вторгнення. Після 24 лютого 2022 року на контакт з жінкою вийшов представник ФСБ та запропонував співпрацю.
Суд визнав її винною за статтею "несанкціоноване поширення інформації про переміщення, рух або розташування ЗСУ за можливості їх ідентифікації на місцевості з метою надання такої інформації державі, що здійснює збройну агресію проти України".
Президент України Володимир Зеленський закликає Білорусь припинити підтримку російських атак. Таку заяву він озвучив в інтерв'ю ТСН.Тиждень, передають Патріоти України. . Президент підкреслив, що заяви Мінська про нейтралітет недостатні. Він наголосив...
При продовженні блокади логістичних шляхів росіян до Криму, у них залишиться запасів не більше, як на два з половиною місяці. Таку думку висловив у етері Radio NV військовий аналітик Олексій Гетьман, передають Патріоти України. Він зазначив, що у росія...