СБУ подбала: Автора пісень Тіни Кароль та Ані Лорак визнали загрозою нацбезпеці України

У списку діячів культури, що створюють загрозу національній безпеці України, знаходяться вже 180 осіб.

Міністерство культури і інформаційної політики України внесло продюсера Брендона Стоуна (справжнє ім'я Бесаріон Шпетішвілі) до переліку осіб, що створюють загрозу національній безпеці. Це зроблено за поданням СБУ, повідомляють Патріоти України.

Правоохоронці не повідомляють, з яких причин Брендона Стоуна визнали загрозою для безпеки України, але відомо, що в 2018 році він виступав в окупованому Росією Криму. А сайт «Миротворець» вніс його в свою базу через концерти на окупованій частині Донбасу: в Донецьку та Луганську.

Брендон Стоун — автор пісень для Ані Лорак, Тіни Кароль, а також російських, німецьких і грузинських виконавців. У списку діячів культури, що створюють загрозу національній безпеці України, знаходяться вже 180 осіб.

"Ми повинні бути обережнішими сьогодні": Американський дипломат пояснив, чому НАТО зволікає з наданням Україні ПДЧ

понеділок, 17 травень 2021, 0:19

У НАТО, ймовірно, побоюються спровокувати агресію з боку Росії, тому зволікають надавати Україні та Грузії План дії щодо членства. Однак саме невпевненість Альянсу дає РФ "помилкове відчуття, що вона має право постійного вето на євроатлантичне майбутнє...

"Нє всьо так адназначна!": Чеський президент заявив, що "склади у Врбетіце підірвали свої"

понеділок, 17 травень 2021, 0:00

"Чеському президенту Земану виявилось замало масових протестів - він знов взявся озвучувати тези "ГРУ РФ не винна". Мовляв, збройні склади у Врбетіце підірвали свої ж, щоб "приховати нестачу боєприпасів", - написав політтехнолог Олексій Голобуцький на ...