СБУ провела масштабну спецоперацію проти нелегальних бурштинокопачів та торговців

Служба безпеки України в середу, 23 вересня, провела масштабну спецоперацію в Рокитнянському й Дубровицькому районах Рівненської області. У межах цієї спецоперації СБУ затримувала нелегальних копачів бурштину й конфісковувала спеціальну техніку.

Всього правоохоронці викрили 15 учасників угруповання, що організувало незаконний промисел, повідомляє Служба безпеки України.

Під час нелегальних робіт зловмисники використовували технологію гідрозмиву ґрунту, яка є небезпечною для навколишнього середовища. Видобутий бурштин вони збували місцевим перекупникам.

У зловмисників також виявили 10 дизельних мотопомп і понад 20 кілограмів бурштину. Крім втрати товару, групі місцевих загрожують і реальні терміни – до 7 років за ґратами з конфіскацією майна кожному.

СБУ провела на Рівненщині спецоперацію через нелегальний видобуток бурштину: дивіться фото

Втім спецоперація діяла не лише на місці видобутку бурштину, а й у селі Будимлі, де живуть багато зловмисників. Момент, як озброєні працівники СБУ затримують місцевих, потрапив на відео.

Спецоперація СБУ в Будимлі: дивіться відео

Спецоперація СБУ на Рівненщині: дивіться відео

З архіву ПУ. Зеленський не усвідомлює, що коїть: "Їх спіймали на гачок, приманкою був обмін", - екс-спецпредставник України в Мінську Безсмертний про підписання "формули Штайнмаєра"

субота, 24 жовтень 2020, 10:00

За словами дипломата, щоб робити остаточні висновки щодо змісту документу, треба отримати його повний текст. Водночас, за його даними, під час переговорів туди внесли певні "додатки", які ще не були озвучені. Втім, каже Безсмертний, все це не має особл...

Хіти тижня. Зеленський вимагає "покарати тих, що віддали Крим без бою", - Турчинов відповів

субота, 24 жовтень 2020, 9:00

Керівник Центрального штабу ЄС заявив, що у Головнокомандувача ЗСУ Зеленського, на відміну від 2014 року, є всі можливості для звільнення півострова. Розігруючи разом з Януковичем, Медведчуком та іншими представниками п’ятої проросійської колони кримсь...