СБУ викрила агентурну мережу, яка готувала провокації в Одесі до дня народження Путіна

СБУ знешкодила російських агентів, які в Одесі готували провокації на 7 жовтня (день народження Путіна), передають Патріоти України.

Перед агентами стояли наступні завдання:

  • збирати інформацію щодо співробітників правоохоронних органів, проукраїнських активістів та учасників АТО для формування так званих "списків зачистки", якби росіянам вдалося захопити область;
  • проводити провокаційні акції та спеціальні інформаційні операції про нібито підтримку одеситами "руского міра";
  • купувати зброю та супутні товари для російських ДРГ, яких планували "закинути" у місто.

Зокрема, 22 серпня вони провели провокаційну акцію в Одесі до дня державного прапора РФ: вивісили ворожий триколор із гаслом "Одесса – русский город" і передали ці фото для російських ЗМІ.

Наступною акцією мало стати "привітання Путіна з днем народження" 7 жовтня. Агенти планували створити картинку нібито українська Одеса щиро вітає президента РФ.

Це завдання, а також підготовка "матеріально-військової бази" для потенційних груп ДРГ потребували значних коштів. Тож вони намагалися викрасти одного з місцевих проукраїнських бізнесменів, за якого планували вимагати викуп.

Посіпаки рашистів збиралися утримувати чоловіка у підвалі за допомогою наркотиків, і під загрозою фізичного насильства примусити його переоформити нерухомість й віддати інші цінні речі.

Проте завдяки діям СБУ на випередження зловмисників вдалося затримати під час спроби викрадення бізнесмена. Відкрито кримінальне провадження за трьома статтями Кримінального кодексу України.

Інструмент для реагування на світові загрози: Зеленський пропонує створити міжнародну інституцію зі штаб-квартирою в Києві чи Одесі

субота, 26 листопад 2022, 20:00

Президент України Володимир Зеленський на установчому саміті "International Summit оn Food Security" запропонував створити нову міжнародну інституцію зі штаб-квартирою в Україні, аби вона запобігала світовим загрозам і швидко реагувала на їх появу, пер...

"Народу н*хера у нас. Командир роти – вже четвертий": Окупант поскаржився, що війська РФ не готові до наступу ЗСУ (аудіо)

субота, 26 листопад 2022, 19:49

Російські окупанти втрачають хватку боротися зі Збройними силами України. Вони виснажені, причому як морально, так і фізично, і дуже бояться наступу захисників нашої країни. Про це свідчить телефонна розмова російського військового з родичкою, яку пере...