
СБУ знешкодила російських агентів, які в Одесі готували провокації на 7 жовтня (день народження Путіна), передають Патріоти України.
Перед агентами стояли наступні завдання:
Зокрема, 22 серпня вони провели провокаційну акцію в Одесі до дня державного прапора РФ: вивісили ворожий триколор із гаслом "Одесса – русский город" і передали ці фото для російських ЗМІ.
Наступною акцією мало стати "привітання Путіна з днем народження" 7 жовтня. Агенти планували створити картинку нібито українська Одеса щиро вітає президента РФ.
Це завдання, а також підготовка "матеріально-військової бази" для потенційних груп ДРГ потребували значних коштів. Тож вони намагалися викрасти одного з місцевих проукраїнських бізнесменів, за якого планували вимагати викуп.
Посіпаки рашистів збиралися утримувати чоловіка у підвалі за допомогою наркотиків, і під загрозою фізичного насильства примусити його переоформити нерухомість й віддати інші цінні речі.
Проте завдяки діям СБУ на випередження зловмисників вдалося затримати під час спроби викрадення бізнесмена. Відкрито кримінальне провадження за трьома статтями Кримінального кодексу України.
Німецький автовиробник Volkswagen готує новий масштабний план економії, який може передбачати скорочення до 100 тисяч працівників у різних країнах світу протягом найближчих років. Про це повідомляє профільне видання Manager Magazin із посиланням на вла...
Для росіян тимчасово окупований Крим стає все більшою проблемою. Через постійні удари по шляхах постачання на півострові виникає гострий дефіцит усього — від пального до їжі, і з кожною новою атакою ситуація лише погіршується. Про це повідомив заступни...