
Слідчі знайшли колаборанта, який керував транспортною сферою під час тичасової окупації Ізюмського району, інформують Патріоти України.
Зрадником виявився 42-річний мешканець Балаклії, який приєднався до місцевої окупаційної адміністрації. Як з'ясували слідчі, у червні 2022 року чоловік добровільно погодився керувати транспортним підрозділом Ізюмської ВЦА окупантів. Його робоче місце було в окупованій Балаклії.
"На цій "посаді" він фактично організовував роботу автотранспортної сфери на території Балаклійської ОТГ: встановлював та затверджував маршрути міського транспорту, відповідав за забезпечення підприємств та установ автотранспортом і паливно-мастильними матеріалами, здійснював підбір нових працівників, проводив співбесіди з кандидатами на посади водіїв і брав участь у нарадах керівників окупаційної влади", - повідомив речник УСБУ Харківщини Владислав Абдула.
Усю документацію колаборант вів за російськими взірцями: путьові листи, накладні, оформлюючи їх за постановами "госкомстату рф". Напередодні деокупації колаборант втік з Балаклії разом з російськими солдатами і досі переховується на непідконтрольних територіях. Чоловіку заочно оголосили підозру за ч. 5 ст. 111-1 Кримінального кодексу України (колабораційна діяльність).
Повномасштабна війна в Україні може завершитись лише за столом переговорів, а не військовим шляхом. Про це прем'єр-міністр Словаччини Роберт Фіцо заявив під час конференції з відновлення України у Гданську, передають Патріоти України. "Я вважаю, що ЄС ...
У Владивостоці розгорівся скандал після відкриття меморіалу учасникам війни проти України безпосередньо на території дитячого майданчика, передають Патріоти України. За повідомленнями російських медіа та користувачів соцмереж, проєкт реалізували предст...