СБУ зафіксувала на Волині вже три випадки: Спецслужби РФ вербують українських школярів

Спецслужби РФ вербували українських школярів. У Луцьку СБУ зафіксувала три таких випадки. Підлітки фотографували військові об'єкти, у їхніх телефонах знайшли й листування з невідомими, які "цікавилися" ситуацією у регіоні. Про це повідомляється на Facebook-сторінці Управління СБ України у Волинській області, передають Патріоти України.

"9-го травня у Луцьку правоохоронці звернули увагу на трьох підлітків, які постійно вешталися біля одного з блокпостів. Причину свого перебування там школярі пояснити не змогли", - розповіли у Службі.

Працівники СБУ перевірили телефони семикласників. У них вони знайшли багато фотографій Луцького військового аеродрому та ремонтного пункту. Окрім цього, у телефонах школярів були переписки з невідомими російськими абонентами.

У цих листуваннях "невідомі" намагалися дізнатися у дітей про ситуацію в регіоні, розташування військових об'єктів та військової техніки. Контррозвідники пояснили школярам, чому таке "спілкування" з окупантами несе величезні ризики. Профілактичні бесіди провели й з батьками семикласників.

"Радимо учителям та батькам постійного обговорювати з дітьми питання інформаційної безпеки в різноманітних інтернет-чатах, онлайн іграх та соціальних мережах. Якщо будь-які особи звертаються до вас чи до ваших дітей з проханнями вислати фотографію місцевості чи конкретного стратегічно важливого об’єкта, або просто розпитують про стан такого об’єкту, є велика ймовірність, що вас хочуть використати на шкоду Україні та вашого міста, зокрема", - додали у СБ.

Путін "просто" помилився: Макрон знов тягне Україну за стіл переговорів з Гітлером сучасності

четвер, 1 грудень 2022, 18:32

Домовитися з демоном пекла про божу любов. Час цинічних компромісів минув, а французу, котрий звик сидіти на двох стільцях одночасно, схоже зрадило відчуття реальності. Президент Франції Еммануель Макрон вважає можливим проведення мирних переговорів мі...

У ''слуг'' коротка пам'ять щодо антикорупційних реформ: Посли G7 нагадали, що формування ВРП - одна з ключових умов руху України до ЄС

четвер, 1 грудень 2022, 17:58

Посли країн Групи семи висловили надію на те, що з’їзд суддів невдовзі призначить вісім нових членів Вищої ради правосуддя, та нагадали, що формування ВРП - одна з реформ, від яких залежить подальший рух України до членства у ЄС. Відповідну заяву посли...