
На війні в Україні 144 гвардійська мотострілецька дивізія втратила вже два полки – 488 мотострілецький полк та 59 танковий полк. А окупантам із 254 мотострілецького полку видали непридатні для стрільби боєприпаси. Про це йдеться у рапорті начальника артилерії підполковника Грачова на адресу свого командира. Лист опублікували в Telegram-каналі "Досьє Шпигуна", передають Патріоти України.
Так, Грачов пише, що його підрозділ отримав боєприпаси для використання на передовій. Усього їм видали 80 одиниць. При цьому 30% гільз мають вм'ятини; у 70% підривників відсутні ковпачки, у 30% – ковпачки, що залишилися, зам'яті, всі підривники іржаві; 20% снарядів іржаві; у 60% снарядів відбито ковпачки, тобто встановити підривники на них неможливо.
Загалом, написав Грачов, лише 30% привезених снарядів можуть бути використані і ті дають осічку під час стрільби.
69-річний російський журналіст Григорій Нехорошев, який у 2008 році повідомив, що Володимир Путін розлучиться зі своєю тодішньою дружиною заради олімпійської гімнастки Аліни Кабаєвої, був знайдений мертвим у своєму будинку в Ризі. Тіло було виявлено у ...
Звільнення тимчасово окупованого Криму може виявитися тривалим процесом, і українському суспільству варто бути готовим саме до такого розвитку подій. Таку думку висловив авіаційний експерт Костянтин Криволап в ефірі телеканалу «Київ 24», передають Патр...