
На війні в Україні 144 гвардійська мотострілецька дивізія втратила вже два полки – 488 мотострілецький полк та 59 танковий полк. А окупантам із 254 мотострілецького полку видали непридатні для стрільби боєприпаси. Про це йдеться у рапорті начальника артилерії підполковника Грачова на адресу свого командира. Лист опублікували в Telegram-каналі "Досьє Шпигуна", передають Патріоти України.
Так, Грачов пише, що його підрозділ отримав боєприпаси для використання на передовій. Усього їм видали 80 одиниць. При цьому 30% гільз мають вм'ятини; у 70% підривників відсутні ковпачки, у 30% – ковпачки, що залишилися, зам'яті, всі підривники іржаві; 20% снарядів іржаві; у 60% снарядів відбито ковпачки, тобто встановити підривники на них неможливо.
Загалом, написав Грачов, лише 30% привезених снарядів можуть бути використані і ті дають осічку під час стрільби.
Німецький автовиробник Volkswagen готує новий масштабний план економії, який може передбачати скорочення до 100 тисяч працівників у різних країнах світу протягом найближчих років. Про це повідомляє профільне видання Manager Magazin із посиланням на вла...
Для росіян тимчасово окупований Крим стає все більшою проблемою. Через постійні удари по шляхах постачання на півострові виникає гострий дефіцит усього — від пального до їжі, і з кожною новою атакою ситуація лише погіршується. Про це повідомив заступни...