
На війні в Україні 144 гвардійська мотострілецька дивізія втратила вже два полки – 488 мотострілецький полк та 59 танковий полк. А окупантам із 254 мотострілецького полку видали непридатні для стрільби боєприпаси. Про це йдеться у рапорті начальника артилерії підполковника Грачова на адресу свого командира. Лист опублікували в Telegram-каналі "Досьє Шпигуна", передають Патріоти України.
Так, Грачов пише, що його підрозділ отримав боєприпаси для використання на передовій. Усього їм видали 80 одиниць. При цьому 30% гільз мають вм'ятини; у 70% підривників відсутні ковпачки, у 30% – ковпачки, що залишилися, зам'яті, всі підривники іржаві; 20% снарядів іржаві; у 60% снарядів відбито ковпачки, тобто встановити підривники на них неможливо.
Загалом, написав Грачов, лише 30% привезених снарядів можуть бути використані і ті дають осічку під час стрільби.
Працівники кримської групи компаній “ТЕС” записали відеозвернення до президента Росії Володимира Путіна, заявивши про серйозні наслідки ударів ЗСУ для бізнесу компанії та її працівників. Відео опублікував телеграм-канал AST, передають Патріоти Українит...
Крим, який Росія незаконно окупувала та анексувала у 2014 році, для російського диктатора Владіміра Путіна став символом уявлення про Росію як «відновлену наддержаву» та важливим логістичним центром для військових операцій на південному сході України....