Секретар РНБО Данілов розповів про можливість введення санкцій проти "юриста" Януковича, Портнова

Чи є щирим секретар РНБО, з огляду на те, що і теперишня адміністрація Банкової вдавалась до послуг одіозного юриста, зокрема у справах проти Порошенка?

В РНБО не виключають введення санкцій проти проросійського ексзаступника глави адміністрації Януковича – Андрія Портнова. Однак для цього потрібно зібрати необхідні докази, повідомляють Патріоти України з посиланням на "Радіо Свобода"

Олексій Данілов запевняє, що якщо українські правоохоронні органи зберуть докази злочинів Андрія Портнова, то РНБО відповідно реагуватиме на це.

Про Андрія Портнова відомо багато всім. У нас стільки загроз, крім Портнова. Таких як він дуже і дуже багато. Але треба мати аргументи, докази. І цим займається не апарат РНБО, цим займаються інші служби. Як тільки будуть докази, якщо тільки будуть подання відповідні до нас, ми таке питання можемо відпрацьовувати, – заявив Данілов.

Хоча секретар РНБО додав, що якби не його теперішня посада, то він би щодня писав списки людей, які порушують інтереси держави чи права людини, а також причетні до російської агресії.

"По-перше, це - красиво": Українські військові показали ефектне відео знищення колони ворожої техніки

субота, 25 червень 2022, 22:14

Там зазначили, що українські воїни вдало навели артилерію та коригували вогонь гармат, поки ті розносили ворожу техніку. Військові наголосили, що через кількісну перевагу противника в артилерії ця техніка завжди є для українських воїнів пріоритетною ці...

Санкції посилюються: Країни G7 підтримали заборону на імпорт російського золота – ЗМІ

субота, 25 червень 2022, 22:04

Президент США Джо Байден та інші лідери країн G7 погодили заборону на імпорт золота з Росії. Про це повідомляє репортер CNN Кейтлен Коллінз у Twitter. За її словами, Велика сімка з часом оголосить про заборону на імпорт нового золота з Росії. Це другий...