Секретар РНБО розповів, чи причетна Україна до вибухів на аеродромі під Гомелем

У ніч на 11 серпня в білорусі пролунали вибухи на аеродромі "Зябрівка", що під Гомелем. Саме звідти постійно завдають ракетних ударів по території України. Чи причетні до цих вибухів ЗСУ? Про це 24 каналу ексклюзивно розповів секретар РНБО Олексій Данілов, передають Патріоти України.

Він каже, що цей аеродром знаходиться за 20 кілометрів від Гомеля, там розташована техніка російських окупантів.

Секретар РНБО зазначив, що росіяни сьогодні фактично окупували Білорусь, там знаходиться багато окупантів, зокрема на аеродромах. Відомо також, що "Зябрівку" білоруси повністю віддали під контроль росіянам.

Він саркастично наголосив, що буває так, що 8 разів чи більше "палають двигуни" на цьому аеродромі. "Але ми до цього не маємо ніякого відношення, це не справа ЗСУ. Можливо, це зробили білоруські партизани чи ще хтось, ми не знаємо, хто це зробив", – заявив Данілов.

Він додав, що на території Росії постійно щось відбувається, зокрема на Далекому Сході, біля нафти чи газу. "Адже там працювало багато українців. Ми свого часу розвивали нафтогазовий комплекс Росії", – пригадав секретар РНБО.


Джерело: 24 канал

Міжнародний Червоний Хрест призупинив членство Білорусі

п’ятниця, 1 грудень 2023, 21:54

Міжнародний Рух Червоного Хреста і Червоного Півмісяця у п'ятницю, 1 грудня, призупинив членство білоруського представництва. Про це повідомила пресслужба міжнародного Червоного Хреста (МФТЧХіЧП), передають Патріоти України. "Призупинення є результатом...

"У зв'язку з розширенням НАТО": Путін підписав указ про збільшення армії РФ

п’ятниця, 1 грудень 2023, 21:29

Російський президент Володимир Путін підписав указ, який передбачає збільшення армії РФ на 170 тисяч осіб. Про це пише російська пропагандистська агенція URA.RU, передають Патріоти України. Таким чином загальне число ЗС РФ становитиме 1 мільйон 320 тис...