
Російські окупанти при підриві дамби Каховської ГЕС не розрахували, що вода може затопити їхні позиції. В результаті, вони мають втрати особового складу і техніки. Про це розповів секретар Ради національної безпеки та оборони України Олексій Данілов в інтерв'ю журналісту Андрію Цаплієнку в ефірі всеукраїнського телемарафону, передають Патріоти України.
"Що стосується російських окупантів, вони мають втрати. Справа в тому, що вони не розраховували, що саме в такий спосіб буде відбуватися підтоплення тих територій. За їх розрахунком, воно мало відбуватися зовсім в інший спосіб, і їх частини не мали б постраждати. Але не мають розуму, не розуміють, як воно працює, як впливає на ті чи інші процеси. Не був розрахований цей вибух, і сталося так, що стихія накрила в тому числі і російських окупантів. У них там є і людські жертви, і втрати техніки і багатьох інших речей", - заявив Данілов.
Німецький автовиробник Volkswagen готує новий масштабний план економії, який може передбачати скорочення до 100 тисяч працівників у різних країнах світу протягом найближчих років. Про це повідомляє профільне видання Manager Magazin із посиланням на вла...
Для росіян тимчасово окупований Крим стає все більшою проблемою. Через постійні удари по шляхах постачання на півострові виникає гострий дефіцит усього — від пального до їжі, і з кожною новою атакою ситуація лише погіршується. Про це повідомив заступни...