Секретар РНБО розповів, коли ЗСУ вдарять по Кримському мосту

Збройні сили України вдарять по Керченському мосту, коли з’явиться можливість і буде поставлено військове завдання. Про це повідомив секретар РНБО Олексій Данілов, передають Патріоти України.

«Щодо Кримського мосту чи іншої інфраструктури, повірте, все перебуває під пильним контролем. Щойно буде необхідність, можливість та завдання — все буде зроблено», — сказав він в ефірі NTA.

Данілов зазначив, що йдеться не лише про Керченський міст, а й про інші об'єкти. Раніше Данілов говорив, що окупанти «напружені» через зброю, яку отримує Україна від західних партнерів і посилили оборону Кримського мосту.

Україна першою у світі отримає унікальні німецькі САУ RCH 155

понеділок, 4 грудень 2023, 1:45

Україна стала першим іноземним замовником новітньої німецької колісної самохідної артилерійської установки RCH 155. Збройні Сили України мають отримати 18 таких САУ. Закупівля вартістю у 216 мільйонів євро фінансується Федеральним урядом Німеччини, пов...

До депортації українських дітей Кремль залучив мотоциклетні банди – посол США

неділя, 3 грудень 2023, 23:40

Білорусь бере участь у депортації українських дітей, а до незаконного вивезення залучають недержавні організації. Про це розповіла пані посол США з особливих доручень Бет Ван Шаак під час конференції у Торонто, передають Патріоти України. «Ми маємо інф...