Секретар РНБО розповів про проект "мавзолей Путіна"

Секретар Ради національної безпеки та оборони Олексій Данілов розповів про проект "мавзолей Путіна". Про це Данілов повідомив у мікроблозі Twitter, передають Патріоти України.

Він розповів, що війна – це не тільки кулі й снаряди. Також це медіа, енергетика, продовольство й інші сфери. "В Апараті РНБО є проект під умовною назвою "мавзолей Путіна" – це 86 осіб, які впливають на політику Кремля. Хто б не прийшов після Путіна – "колективний Путін" нікуди не зникне", - наголосив секретар РНБО.

Також він відзначив, що у сучасному світі жодні переговори не можуть бути підкилимними й закритими. Поки що в РНБО не знають, з ким на території Росії доведеться вести фінальні перемовини.

"Наша позиція проста: відчепіться від нас, йдіть на свою землю, якої у вас поки що багато. Вас тут не буде, це наша земля", - наголосив він.

"Ніч - найкращий час для полювання": Українські прикордонники розповіли про ліквідацію окупантів на Донбасі

п’ятниця, 24 березень 2023, 8:51

Українські прикордонники беруть активну участь у боях із російськими окупаційними військами на Донбасі. Бійці ДПСУ майстерно ліквідовують загарбників уночі, зупиняючи їхні штурми та завдаючи ворогові втрат. Про це повідомили на сторінці Державної прико...

"Наїхали на міну, але залишились живі": Захисник України розповів про переваги американського бронетранспортера М113А3

п’ятниця, 24 березень 2023, 8:33

Українські військові високо оцінюють американські бронетранспортери М113А3. Вони розповідають про випадок, коли екіпаж бронетранспортера відбувся контузіями після наїзду на протитанкову міну, передають Патріоти України. . Серед переваг воїни називають...