Секретний план Данилюка: Секретар РНБО заявив про готовність комплексного плану звільнення Донбасу

Секретар РНБО Олександр Данилюк запевняє, що у нового керівництва країни є детальний план повернення Донбасу під управління Києва. Про це він розповів в інтерв'ю BBC, зазначають Патріоти України.

Раніше Данилюк вперше зробив дуже жорстку заяву стосовно Росії. За його словами, скоро в РНБО збереться задля вирішення ключових проблем Донбасу. Данилюк відмовився назвати якісь терміни щодо перших кроків по Донбасу, але запевнив, що це будуть "комплексні заходи".

Відзначається, що вже зараз розробляються ідеї, тільки озвучити їх не можна, "так як інша сторона може зіграти на випередження, і вони не спрацюють". Він запевнив, що економічна блокада окупованого Донбасу може бути знята тільки в тому випадку, якщо підуть адекватні заходи з іншого боку.

Данилюк запевняє, що у команди Зеленського є дорожня карта щодо вирішення конфлікту на Донбасі і чітко його дотримуються, незважаючи на загибель українських військових. Також секретар РНБО підкреслив, що на Донбас необхідно залучати приватний міжнародний бізнес, котрий створить робочі місця і підвищить якість життя регіону.

"Корабельна сосна" пролітає?: Оголошені результати екзит-полу на виборах у Миколаєві

понеділок, 26 жовтень 2020, 0:30

За результатами опублікуванного 25 жовтня екзитполу на виборах у Миколаєві лідирує чинний глава міськради Олександр Сєнкевич. Про це свідчать дані екзитполу на замовлення телеканалу "Україна 24" і програми "Свобода слова Савіка Шустера", повідомляють П...

"Опитування Зеленського": Результати екзит-полу групи "Рейтинг"

понеділок, 26 жовтень 2020, 0:21

Соціологічна група Рейтинг озвучила екзит-пол щодо опитування президента Володимира Зеленського, який проводили в день місцевих виборів. Про це повідомляється в ефірі програми "Ніч виборів" з Савіком Шустером, інформують Патріоти України. Респонденти в...