Секретний план Данилюка: Секретар РНБО заявив про готовність комплексного плану звільнення Донбасу

Секретар РНБО Олександр Данилюк запевняє, що у нового керівництва країни є детальний план повернення Донбасу під управління Києва. Про це він розповів в інтерв'ю BBC, зазначають Патріоти України.

Раніше Данилюк вперше зробив дуже жорстку заяву стосовно Росії. За його словами, скоро в РНБО збереться задля вирішення ключових проблем Донбасу. Данилюк відмовився назвати якісь терміни щодо перших кроків по Донбасу, але запевнив, що це будуть "комплексні заходи".

Відзначається, що вже зараз розробляються ідеї, тільки озвучити їх не можна, "так як інша сторона може зіграти на випередження, і вони не спрацюють". Він запевнив, що економічна блокада окупованого Донбасу може бути знята тільки в тому випадку, якщо підуть адекватні заходи з іншого боку.

Данилюк запевняє, що у команди Зеленського є дорожня карта щодо вирішення конфлікту на Донбасі і чітко його дотримуються, незважаючи на загибель українських військових. Також секретар РНБО підкреслив, що на Донбас необхідно залучати приватний міжнародний бізнес, котрий створить робочі місця і підвищить якість життя регіону.

Хіти тижня. Вибори, вибори..: Хто кому кум, брат, син і донька у новій Верховній Раді (фото)

понеділок, 19 серпень 2019, 11:00

За місяць новий парламент розпочне свою активну роботу. Попри усі обіцянки і декларації, у новому складі Верховної Ради, як і у попередніх скликаннях, будуть знову присутні і куми, і брати, і родичі впливових політиків. Інформація зібрана із відкритих ...

Хіти тижня. "Пожирає сам себе": Астролог розповів, як хвороба вбиває Медведчука

понеділок, 19 серпень 2019, 10:00

Популярний астролог Влад Росс заявив, що один з лідерів партії "Опозиційна платформа - За життя" Віктор Медведчук має поганий гороскоп, який нібито обіцяє неприємності в тому числі і для самого політика, повідомляють Патріоти України. "У його гороскопі...