Секретний план Данилюка: Секретар РНБО заявив про готовність комплексного плану звільнення Донбасу

Секретар РНБО Олександр Данилюк запевняє, що у нового керівництва країни є детальний план повернення Донбасу під управління Києва. Про це він розповів в інтерв'ю BBC, зазначають Патріоти України.

Раніше Данилюк вперше зробив дуже жорстку заяву стосовно Росії. За його словами, скоро в РНБО збереться задля вирішення ключових проблем Донбасу. Данилюк відмовився назвати якісь терміни щодо перших кроків по Донбасу, але запевнив, що це будуть "комплексні заходи".

Відзначається, що вже зараз розробляються ідеї, тільки озвучити їх не можна, "так як інша сторона може зіграти на випередження, і вони не спрацюють". Він запевнив, що економічна блокада окупованого Донбасу може бути знята тільки в тому випадку, якщо підуть адекватні заходи з іншого боку.

Данилюк запевняє, що у команди Зеленського є дорожня карта щодо вирішення конфлікту на Донбасі і чітко його дотримуються, незважаючи на загибель українських військових. Також секретар РНБО підкреслив, що на Донбас необхідно залучати приватний міжнародний бізнес, котрий створить робочі місця і підвищить якість життя регіону.

Хіти тижня. Таки "зрада" і вбивці будуть вільні? Україна ухвалила всі закони для амністії на Донбасі, - МЗС

субота, 19 жовтень 2019, 23:05

Україна ухвалила всі закони щодо амністії членів незаконних збройних формувань на Донбасі у межах Мінських угод. Вона запрацює після проведення місцевих виборів у Донецькій і Луганській областях, коли на окупованих територіях буде обрано легітимну укра...

Апаршин дочекався свого військового призначення від Зеленського

субота, 19 жовтень 2019, 22:39

Іван Апаршин випередив у конкурсі Андрія Чернявського. Іван Апаршин, який був радником у команді Володимира Зеленського під час його передвиборної президентської кампанії, очолив директорат з питань національної безпеки та оборони Офісу президента Укра...