Секвестр держбюджету проти "кінця епохи бідності": Шалені річні премії і нова зарплата українських міністрів (інфографіка)

В той час як через недовиконання держбюджету 2019 уряд зарізав фінансування ряду соціальних статей, дуже контрастною стала новина про астрономічні преміальні "за хорошу роботу" і підвищення ЗП урядовців

Перед новим роком міністри різко підняли собі заробітні плати. У деяких чиновників за грудень вони досягли до 400 тис. гривень. Вони виписали собі премії, надбавки, а також допомогу на оздоровлення та на вирішення соціально-побутових проблем. У зв'язку з цим у середу, 15 січня, міністрів викличуть на засідання фракції "Слуга народу".

Прем'єр-міністр Олексій Гончарук заробив 76 тис. гривень. Зарплата міністра юстиції Дениса Малюськи становила 226 тис. гривень, його заступників - від 90 тис. до 153 тис. гривень.

Міністр оборони Андрій Завгороднюк отримав 97,2 тис. гривень, його заступники - від 120,6 тис. гривень, а держсекретар - 214,5 тис. гривень.

Зарплата міністра соцполітики Юлії Соколовської склала - 217 тис. гривень, її заступників -від 65,4 тис. до 168 тис. гривень, держсекретаря - 60,3 тис. гривень.

Міністр культури Володимир Бородянський заробив 112,9 тис. гривень, його заступники від 139 до 405 тис. гривень, держсекретар - 497,7 тис. гривень.

Міністр з питань ветеранів, тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб Оксана Коляда заробила 159 тис. гривень, її заступники - від 55 тис. до 205 тис. гривень, держсекретар - 151 тис. гривень.

Заробітна плата міністра закордонних справ Вадима Пристайка становила 234 тис. гривень, його заступників - від 45 тис. гривень до 96 тис. гривень, держсекретаря - 128 тис. гривень.

Зарплата міністра Кабінету Міністрів Дмитра Дубілета становила скромних 17,5 тис. гривень.

Віце-прем'єр-міністр, міністр цифрової трансформації Михайло Федоров заробив 85 тис. гривень.

Віце-прем'єр-міністр з європейської та євроатлантичної інтеграції Дмитро Кулеба заробив 87 тис. гривень.

Хіти тижня. Пов'язані спільним газовим горем: Після зустрічі з Меркель, Путін оголосив оптимістичні строки завершення добудуви Nord Stream-2

неділя, 19 січень 2020, 14:00

За розрахунками міжнародних експертів, Росії мінімум знадобиться чотири роки на добудову Північного потоку-2. Що пообіцяла Меркель, щоб надихнути Х*йло на рекордні сподівання, залишається питанням. Чи "Старик Кабаев" блефує, як звик. Канцлер ФРН Ангела...

"Підготовка йде повним ходом, Путін цим одержимий з 2009-го": Російський політолог прогнозує нову війну

неділя, 19 січень 2020, 13:45

Не тільки Україна з Білоруссю, але і країни Балтії у великій небезпеці. Президент РФ Володимир Путін готовий до нової "гібридної операції". Він це дав зрозуміти у своєму гучному посланні Федеральним Зборам. Про це розповів російський політолог Валерій ...