Секвестр держбюджету проти "кінця епохи бідності": Шалені річні премії і нова зарплата українських міністрів (інфографіка)

В той час як через недовиконання держбюджету 2019 уряд зарізав фінансування ряду соціальних статей, дуже контрастною стала новина про астрономічні преміальні "за хорошу роботу" і підвищення ЗП урядовців

Перед новим роком міністри різко підняли собі заробітні плати. У деяких чиновників за грудень вони досягли до 400 тис. гривень. Вони виписали собі премії, надбавки, а також допомогу на оздоровлення та на вирішення соціально-побутових проблем. У зв'язку з цим у середу, 15 січня, міністрів викличуть на засідання фракції "Слуга народу".

Прем'єр-міністр Олексій Гончарук заробив 76 тис. гривень. Зарплата міністра юстиції Дениса Малюськи становила 226 тис. гривень, його заступників - від 90 тис. до 153 тис. гривень.

Міністр оборони Андрій Завгороднюк отримав 97,2 тис. гривень, його заступники - від 120,6 тис. гривень, а держсекретар - 214,5 тис. гривень.

Зарплата міністра соцполітики Юлії Соколовської склала - 217 тис. гривень, її заступників -від 65,4 тис. до 168 тис. гривень, держсекретаря - 60,3 тис. гривень.

Міністр культури Володимир Бородянський заробив 112,9 тис. гривень, його заступники від 139 до 405 тис. гривень, держсекретар - 497,7 тис. гривень.

Міністр з питань ветеранів, тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб Оксана Коляда заробила 159 тис. гривень, її заступники - від 55 тис. до 205 тис. гривень, держсекретар - 151 тис. гривень.

Заробітна плата міністра закордонних справ Вадима Пристайка становила 234 тис. гривень, його заступників - від 45 тис. гривень до 96 тис. гривень, держсекретаря - 128 тис. гривень.

Зарплата міністра Кабінету Міністрів Дмитра Дубілета становила скромних 17,5 тис. гривень.

Віце-прем'єр-міністр, міністр цифрової трансформації Михайло Федоров заробив 85 тис. гривень.

Віце-прем'єр-міністр з європейської та євроатлантичної інтеграції Дмитро Кулеба заробив 87 тис. гривень.

"Как всегда - сказки о "братской России" у них для лохов. Для себя же они выбирают Европу", - Казанський про екс-регіоналів

середа, 5 серпень 2020, 15:22

"Увидел замечательную новость. Сын бывшего народного депутата от "Партии регионов" Вячеслава Богуслаева купил остров в Италии. Казалось бы, ничего необычного - наши олигархи и не такое могут. Но самый кайф тут в том, что сам Богуслаев годами клял украи...

У Москві буде істерика: Зеленський попросив Лукашенка про екстрадицію частини затриманих "вагнерівців" до України

середа, 5 серпень 2020, 14:57

Президент Володимир Зеленський виступає за екстрадицію частини затриманих у Білорусі бойовиків ПВК "Вагнер" до України. Про це стало відомо за підсумками сьогоднішньої телефонної розмови Зеленського з білоруським колегою Олександром Лукашенком, передає...