Сенат США підтримав законопроєкт про кошти для України: Що це дає та коли остаточний розгляд

Сенат США 11 лютого підтримав під час процедурного голосування законопроєкт про кошти для України та Ізраїлю. Далі буде його остаточний розгляд. Про це повідомляє The Hill, передають Патріоти України.

Сенат розглянув правки до законопроєкту про допомогу Україні та Ізраїлю. Після цього було проведено процедурне голосування, щоб перейти до фінального розгляду питання.

Видання Reuters повідомило, що Сенат "подолав останню процедурну перешкоду і просунув міру щодо надання іноземної допомоги". Остаточне голосування, на якому ухвалять відповідне рішення, відбудеться найближчими днями.

Сенатори проголосували за просування пакета фінансування України та Ізраїлю після того, як процедурна пропозиція, запропонована сенатором Майком Лі (штат Юта) стосовно внесення змін до пакета, провалилася. Лі звинуватив лідера більшості Чака Шумера у блокуванні голосування за поправки.

Законопроєкт ще не ухвалено. Згодом відбудеться його остаточний розгляд. Американський пакет допомоги передбачає надання 60 мільярдів доларів для України, 14 мільярдів доларів на допомогу в галузі безпеки Ізраїлю.

Україна отримала від Литви бойовий літак

неділя, 21 квітень 2024, 17:27

Триває війна в Україні, і Литва передала Збройним силам нашої держави легкий штурмовик L-39ZA "Альбатрос". 20 квітня до України прибула ще одна партія військової допомоги з Литви. "Ми доставили Збройним силам України розібраний легкий штурмовий літак L...

Тепер офіційно: Речник ВМС ЗСУ підтвердив успішний удар по судну в Севастополі

неділя, 21 квітень 2024, 17:00

Речник Військово-морських сил Збройних Сил України Дмитро Плетенчук підтвердив удар по рятувальному судну Комуна в Севастополі в коментарі LIGA.net, заявивши про «успішну роботу ВМС», передають Патріоти України. «Підтверджуємо. Силами Військово-морськи...