Сенат США погрожує адміністрації Байдена призупинити ключові призначення у Мінфіні до того, як Білий дім запровадить санкції проти оператора "Північного потоку-2"

Мінфін США

Представники Республіканської партії в Сенаті США пригрозили призупинити на невизначений термін призначення п'яти високопоставлених чиновників Міністерства фінансів, якщо адміністрація Байдена не внесе в чорний список компанію, яка керує газопроводом "Північний потік-2", повідомляють Патріоти України з посиланням на The Wall Street Journal.

Сенатор від Пенсільванії Пет Тумі і сенатор від Техасу Тед Круз заявили, що готові затвердити кандидатури на посади в Мінфіні, які в тому числі контролюють санкції та фінансування боротьби з тероризмом, якщо міністерство внесе в чорний список компанію Nord Stream 2 AG, яка належить Росії та є оператором трубопроводу.

Як відомо, у травні Державний департамент США скасував санкції, які, за словами опонентів проєкту, могли б його зупинити. Заходи були спрямовані на компанію Nord Stream 2 AG та її виконавчого директора Матіаса Варніга, союзника Путіна.

Нагадаємо, у Німеччині підтвердили, що отримали усі необхідні документи для початку процесу сертифікації газопроводу "Північний потік-2".

Отримували мільйонні контракти від держави-агресора: СБУ викрила конструкторське бюро у Дніпрі, яке працювало на Росію

вівторок, 28 вересень 2021, 0:30

Служба безпеки України викрила велике конструкторське бюро у Дніпрі, яке тісно співпрацювало з окупаційною владою Криму – вони займалися модернізацією об’єктів енергетичної інфраструктури півострова, формально прикриваючись афілійованими підприємствами...

Виховання справжніх чекістів Путіну: В одній з частин ГРУ РФ солдат гвалтували шваброю, понад 20 "посвячених"

вівторок, 28 вересень 2021, 0:18

У Хабаровському краї Росії порушили дві кримінальні справи проти командира спецназу Головного розвідувального управління і його заступника, які в збоченій формі гвалтували солдатів строкової служби. Про це повідомляє засновник російського правозахисног...