
Сенатор США республіканець Ліндсі Грем заявив, що наступного тижня будуть запроваджені нові санкції проти Росії. Про це пише NBC News, передають Патріоти України.
"Що стосується Росії, то наступного тижня я запроваджу санкції проти її банківського та енергетичного секторів, закликаючи їх сісти за стіл переговорів. Якщо вони не підуть на перемир'я і мирні переговори з адміністрацією, ми повинні накласти на них санкції", - заявив сенатор.
На його думку, поки в Україні не буде припинення вогню, Києву необхідно надати те, що потрібно в плані розвідки та зброї для самозахисту. "Поки тривають бойові дії, якщо ми відмовимося від України, це буде гірше, ніж Афганістан", - додав Грем.
На лівому березі Херсону морпіхи 34-ї окремої бригади морської піхоти спільно з тактичною групою ОТЦ "VIKTORi" СБУ знищили чергову російську гармату. Як повідомляє прес-служба бригади, окупанти намагалися приховати артилерійську систему серед дерев у л...
Як повідомив Генштаб ЗСУ, загальні бойові втрати РФ з 24.02.22 по 25.06.26 орієнтовно склали: