"Сенсу ніякого": Дружина окупанта засумнівалася у правильності рішень Путіна про утилізацію російських солдатів. Перехоплення

Росія програє на війні в Україні. І це вже починають помічати її громадяни. Росіяни незадоволені рішенням президента держави-терориста Володимира Путіна, оскільки вважають, що це лише утилізація солдатів і не більше. Таку думку озвучила дружина окупанта у розмові з чоловіком телефоном. Запис опублікувало Головне управління розвідки Міністерства оборони України, передають Патріоти України.

Жінка заявила, що сенсу воювати з нашою країною немає жодного.

"У людей яка тактика? Куди вони тоді людей відправляють? Ну, а сенс? Просто, сенс? Навіть не те, що людей не шкода, а просто сенсу взагалі немає ніякого", – сказала мешканка РФ.

Також вона поскаржилася на погане забезпечення армії РФ.

"Ну, я зрозуміла. Ну, я розумію, бо напрям такий. Ну, правильно: ці ху*рят бл*ть. А ви нах*й?" – додала росіянка.

Нагадаємо: раніше російський окупант розповів про втрати серед "мобіків" в Ульяновську, які ще жодного разу не були у зоні бойових дій. За його словами, "підготовка" солдатів складається з вічних п'янок і бійок, які закінчуються досить плачевно.

Новий план: США та Іран створять "лінію зв'язку" для проходу Ормузом, - CNN

понеділок, 22 червень 2026, 14:56

Сполучені Штати та Іран домовилися про створення спеціальної "лінії зв'язку". Вона дозволить забезпечити безпечний рух суден через Ормузьку протоку, передають Патріоти України з посиланням на CNN. Про створення "лінії зв'язку" спільно заявили посередни...

ЗСУ уразили центр космічного зв'язку в Росії та низку інших об'єктів - Генштаб

понеділок, 22 червень 2026, 14:04

Українські військові 21-22 червня завдали нових ударів по важливих об’єктах російських загабників. Про це повідомив Генштаб ЗСУ в понеділок, передають Патріоти України. . Генеральний штаб Збройних сил України (ЗСУ) заявив про ураження в ніч проти 21 ч...