
Росія програє на війні в Україні. І це вже починають помічати її громадяни. Росіяни незадоволені рішенням президента держави-терориста Володимира Путіна, оскільки вважають, що це лише утилізація солдатів і не більше. Таку думку озвучила дружина окупанта у розмові з чоловіком телефоном. Запис опублікувало Головне управління розвідки Міністерства оборони України, передають Патріоти України.
Жінка заявила, що сенсу воювати з нашою країною немає жодного.
"У людей яка тактика? Куди вони тоді людей відправляють? Ну, а сенс? Просто, сенс? Навіть не те, що людей не шкода, а просто сенсу взагалі немає ніякого", – сказала мешканка РФ.
Також вона поскаржилася на погане забезпечення армії РФ.
"Ну, я зрозуміла. Ну, я розумію, бо напрям такий. Ну, правильно: ці ху*рят бл*ть. А ви нах*й?" – додала росіянка.
Нагадаємо: раніше російський окупант розповів про втрати серед "мобіків" в Ульяновську, які ще жодного разу не були у зоні бойових дій. За його словами, "підготовка" солдатів складається з вічних п'янок і бійок, які закінчуються досить плачевно.
Інститут вивчення війни у своєму новому звіті заявляє, що останні висловлювання російського керівництва щодо можливих переговорів з Україною фактично підтверджують незмінність воєнних цілей Кремля та вимогу повної капітуляції України, передають Патріот...
Російська влада та пропаганда роками просувають наратив про "війну" проти НАТО та колективного Заходу. Однак на практиці представники російської еліти, зокрема родина депутата, близького до глави Чечні Рамзана Кадирова, демонструють вражаюче лицемірств...