"Сенсу ніякого": Дружина окупанта засумнівалася у правильності рішень Путіна про утилізацію російських солдатів. Перехоплення

Росія програє на війні в Україні. І це вже починають помічати її громадяни. Росіяни незадоволені рішенням президента держави-терориста Володимира Путіна, оскільки вважають, що це лише утилізація солдатів і не більше. Таку думку озвучила дружина окупанта у розмові з чоловіком телефоном. Запис опублікувало Головне управління розвідки Міністерства оборони України, передають Патріоти України.

Жінка заявила, що сенсу воювати з нашою країною немає жодного.

"У людей яка тактика? Куди вони тоді людей відправляють? Ну, а сенс? Просто, сенс? Навіть не те, що людей не шкода, а просто сенсу взагалі немає ніякого", – сказала мешканка РФ.

Також вона поскаржилася на погане забезпечення армії РФ.

"Ну, я зрозуміла. Ну, я розумію, бо напрям такий. Ну, правильно: ці ху*рят бл*ть. А ви нах*й?" – додала росіянка.

Нагадаємо: раніше російський окупант розповів про втрати серед "мобіків" в Ульяновську, які ще жодного разу не були у зоні бойових дій. За його словами, "підготовка" солдатів складається з вічних п'янок і бійок, які закінчуються досить плачевно.

Логістика РФ до Криму тріщить - переправа не працює, вантажівки під ударами

субота, 27 червень 2026, 21:35

Російські війська стикаються з дедалі більшими труднощами із забезпеченням логістики до тимчасово окупованого Криму. Про це повідомляють активісти руху «Жовта Стрічка», передають Патріоти України. За їхніми даними, після ураження поромної інфраструктур...

Як з підступного чекіста ліпили образ залихвацького мачо: Експіарник Шойгу розповів, як Путін витягував з моря підкладені античні амфори і сильно постраждав в ході авантюри з журавлями

субота, 27 червень 2026, 21:21

Колишній прессекретар Російського географічного товариства (РГО), яке очолюють Володимир Путін і Сергій Шойгу, Дмитро Скоробутов дав інтерв'ю російському проєкту "Можем обсудить" і розповів про піар-кампанію Шойгу та травму Путіна, передають Патріоти У...