
Росія програє на війні в Україні. І це вже починають помічати її громадяни. Росіяни незадоволені рішенням президента держави-терориста Володимира Путіна, оскільки вважають, що це лише утилізація солдатів і не більше. Таку думку озвучила дружина окупанта у розмові з чоловіком телефоном. Запис опублікувало Головне управління розвідки Міністерства оборони України, передають Патріоти України.
Жінка заявила, що сенсу воювати з нашою країною немає жодного.
"У людей яка тактика? Куди вони тоді людей відправляють? Ну, а сенс? Просто, сенс? Навіть не те, що людей не шкода, а просто сенсу взагалі немає ніякого", – сказала мешканка РФ.
Також вона поскаржилася на погане забезпечення армії РФ.
"Ну, я зрозуміла. Ну, я розумію, бо напрям такий. Ну, правильно: ці ху*рят бл*ть. А ви нах*й?" – додала росіянка.
Нагадаємо: раніше російський окупант розповів про втрати серед "мобіків" в Ульяновську, які ще жодного разу не були у зоні бойових дій. За його словами, "підготовка" солдатів складається з вічних п'янок і бійок, які закінчуються досить плачевно.
РФ вже три місяці поспіль демонструє свої спроможності щодо завдання масованих ударів по Україні - 600 безпілотників і 70 ракет протягом місяця. Таку думку в етері Еспресо та Slawa.TV висловив дипломат, надзвичайний і повноважний посол України в Респуб...
Президент Сербії Александар Вучич заявив у суботу, що піде у відставку протягом кількох тижнів, і оголосив дострокові президентські та парламентські вибори, передають Патріоти України з посиланням на Reuters. Заява Вучича пролунала після півтора року а...