
Росія програє на війні в Україні. І це вже починають помічати її громадяни. Росіяни незадоволені рішенням президента держави-терориста Володимира Путіна, оскільки вважають, що це лише утилізація солдатів і не більше. Таку думку озвучила дружина окупанта у розмові з чоловіком телефоном. Запис опублікувало Головне управління розвідки Міністерства оборони України, передають Патріоти України.
Жінка заявила, що сенсу воювати з нашою країною немає жодного.
"У людей яка тактика? Куди вони тоді людей відправляють? Ну, а сенс? Просто, сенс? Навіть не те, що людей не шкода, а просто сенсу взагалі немає ніякого", – сказала мешканка РФ.
Також вона поскаржилася на погане забезпечення армії РФ.
"Ну, я зрозуміла. Ну, я розумію, бо напрям такий. Ну, правильно: ці ху*рят бл*ть. А ви нах*й?" – додала росіянка.
Нагадаємо: раніше російський окупант розповів про втрати серед "мобіків" в Ульяновську, які ще жодного разу не були у зоні бойових дій. За його словами, "підготовка" солдатів складається з вічних п'янок і бійок, які закінчуються досить плачевно.
Російські війська стикаються з дедалі більшими труднощами із забезпеченням логістики до тимчасово окупованого Криму. Про це повідомляють активісти руху «Жовта Стрічка», передають Патріоти України. За їхніми даними, після ураження поромної інфраструктур...
Колишній прессекретар Російського географічного товариства (РГО), яке очолюють Володимир Путін і Сергій Шойгу, Дмитро Скоробутов дав інтерв'ю російському проєкту "Можем обсудить" і розповів про піар-кампанію Шойгу та травму Путіна, передають Патріоти У...