Сербія хоче дистанціюватися від режиму Путіна, - експерт

Війна в Україні впливає на позицію держав, які займали доволі нейтральну або політично близько до нейтральної позицію до Росії. Про це сказав політолог-міжнародник Володимир Воля в ефірі телеканалу "Еспресо", передають Патріоти України.

"З низки питань, Сербія - це поляризоване суспільство. Це щодо членства в ЄС. А з приводу Росії у них певна залежність. Заява про нейтралітет спрямована на підтримання статусу, що Сербія не бере участі у жодній війні, це певна нейтральність щодо Росії та ЄС у військово-політичному плані", - пояснив він.

На думку експерта, в останніх заявах президента Вучича є "нотки, які вказують на те, що Сербія почала дещо дистанціюватися від путінського режиму".

"Усі в світі уважно стежать за ходом війни в Україні і коли видно, що 6 місяців Росія зав'язла в маленькій Україні. Всі розуміють, що путінська армія починає валитися, як Колос на глиняних ногах. Хід військової кампанії впливатиме на позицію держав, які займали доволі нейтральну або політично близько до нейтральної позицію до Росії у війні проти України. Сербія - одна з таких країн", - підсумував Воля.

Падіння ракети в Пшеводуві: Україна не підтверджує висновків розслідування Польщі, - ЗМІ

субота, 30 вересень 2023, 11:58

Україна вважає, що розслідування падіння ракети в польському місті Пшеводув у листопаді 2022 року не завершено. Висновки Польщі поки що підтвердити не можна. Про це неназваний український чиновник повідомив "Європейській правді", передають Патріоти Укр...

"Один напився і давай по нас стріляти": Окупант поскаржився на пияцтво серед військових в армії РФ. Перехоплення

субота, 30 вересень 2023, 11:22

Російські окупанти продовжують скаржитися на пияцтво серед військових в армії РФ. Один із них розповів братові про витівки своїх товаришів та повну втрату зубів через умови перебування на фронті. Про це свідчить аудіоперехоплення, опубліковане Головним...