Сербські ЗМІ вигадали анекдотичну історію: Лаврова нібито планували захопити в Болгарії, щоб шантажувати ним Путіна

"Скабєєва цитує сербську анекдотичну статтю про те, як Лаврова нібито планували захопити в Болгарії, щоб шантажувати ним Путіна. Пропагандистка виставляє це як свідчення шаленої підступності НАТО в цілому і кожної країни-члена НАТО зокрема", - пише політтехнолог Олексій Голобуцький на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:

"От тільки чому Скабєєва вирішила, що всі забули попередній прецедент? Путін навіть на власного рідного кума не спокусився для обміну! А Лавров йому хто, щоб звільняти того ціною поступок? Коротше, несмішний анекдот, на більше ця історія не тягне.

Але публікація в сербській пресі свідчить, що в Росії досі є гроші на пропагандистську роботу в Європі. І санкції ще перекрили далеко не всі канали впливу".

Понад 6 тис. файлів компанії: Українська "IT-армія" отримала доступ до архівів "Газпрому"

неділя, 29 січень 2023, 22:00

Українська "IT-армія" отримала доступ до інформації російської групи компаній ТОВ "Газпром" щодо випробування та впровадження автоматизованих систем на одному з найбільших газових родовищ Російської Федерації, інформують Патріоти України. Як повідомляє...

Повістки приносять комунальники та залишають у дверях військові: Адвокат пояснив, чи це законно

неділя, 29 січень 2023, 21:30

У соціальних мережах обговорюють відео, на якому люди у військовій формі прикріпляють повістку прямо на вхідні двері квартири. Після цього вони фотографують її на телефон і йдуть. Сайт ТСН.ua з’ясовував наскільки правомірні такі дії співробітників цен...