Серби, які проживають на півночі Косова, влаштували зіткнення з поліцією самопроголошеної республіки. Заворушення спалахнули на вулицях сербських муніципалітетів Зубін-Поток і Косовська-Мітровіца, передає телеканал РТС, а також Метохії. Тут чути сирени і постріли, передають Патріоти України.

Косово вивело на вулиці спецназ МВС ROSA. Серби, які живуть на зазначених територіях, звели на вулицях барикади. Під час штурму барикад були поранені щонайменше двоє сербів і один поліцейський-албанець.
Під час перестрілки спецназу із невідомим противником було випущено близько двох сотень куль. Поліція застосувала світлошумові гранати і сльозогінний газ.
Українські удари по цілях на території Росії, зокрема по об'єктах у районі Москви та Московському нафтопереробному заводу, здійснювалися із використанням розвідувальної інформації, наданої Сполученими Штатами. Про це повідомляє видання Financial Times ...