Серби зводять барикади: На півночі Косова почалися масові заворушення (фото, відео)

Під час штурму барикад були поранені щонайменше двоє сербів і один поліцейський-албанець.

Серби, які проживають на півночі Косова, влаштували зіткнення з поліцією самопроголошеної республіки. Заворушення спалахнули на вулицях сербських муніципалітетів Зубін-Поток і Косовська-Мітровіца, передає телеканал РТС, а також Метохії. Тут чути сирени і постріли, передають Патріоти України.

Косово вивело на вулиці спецназ МВС ROSA. Серби, які живуть на зазначених територіях, звели на вулицях барикади. Під час штурму барикад були поранені щонайменше двоє сербів і один поліцейський-албанець.

Під час перестрілки спецназу із невідомим противником було випущено близько двох сотень куль. Поліція застосувала світлошумові гранати і сльозогінний газ.

Хіти тижня. Юні мученики: Львівських студентів розстріляли за відмову навчатися російською

субота, 21 вересень 2019, 23:05

Процес над студентами і гімназистами, частина з яких були прихильниками ОУН або членами «Юнацтва», почався у вересні 1940 року. Чого тільки не витворяла радянська влада в Україні, які дикунські методи не вигадувала, як тільки не нищила наш цвіт, аби ли...

"Перенесіть бойові дії на всю територію України": Ідеолог "русского міра" закликав до війни

субота, 21 вересень 2019, 23:00

Семен Багдасаров стверджує, що українська сторона нібито зірвала домовленості щодо Донбасу. Пропагандист РФ, директор Центру вивчення країн Близького Сходу і Центральної Азії Семен Багдасаров закликав "Л/ДНР" перенести бойові дії зі сходу на решту тери...