Серед них екс-регіонал: Зеленський назвав кандидатів на пост міністра освіти

Президент пояснив свою позицію тим, що колись "людей змушували" вступати у Партію регіонів.

Президент України Володимир Зеленський підтвердив, що колишній член Партії регіонів Сергій Шкарлет є претендентом на посаду міністра освіти та науки, повідомляють Патріоти України.

За словами Зеленського, на посаду міністра освіти і науки претендують чотири кандидати, один з яких – колишній член Партії регіонів, ректор Чернігівського технологічного університету Сергій Шкарлет. Президент розповів, що зустрівся з ректорами українських вищих навчальних закладів і вони назвали йому три кандидатури: ректора Чернігівського технологічного університету Сергія Шкарлета, керівника апарату Офісу президента Олексія Дніпрова та депутата від «Слуги народу», главу комітету Ради з питань освіти Сергія Бабака.

Зеленський зазначив, що Шкарлет дійсно був членом Партії регіонів. «Він сказав: ну слухай, тоді всіх вчителів заганяли в Партію регіонів. Він сам в 2013 році вийшов з партії, тому що внутрішньо людина була проти цього», – сказав Зеленський.

Президент зазначив, що партія «Слуга народу» підтримала б Бабака, але для цього «він повинен визначитися». Він додав, що також розглядається кандидатура Олександри Антонюк. «Олександра Антонюк, є кандидатура. Я вважаю, що вона дуже гарна, і могла б очолити саме напрямок науки. Вона може бути міністром», – сказав президент.

Військовий авіапарк і катастрофа Ан-26: На що здатні військові літаки України

середа, 30 вересень 2020, 22:44

Попри налагоджені процеси ремонту та модернізації наявної техніки, бойова авіація потребує сучасних літаків п’ятого покоління. Військова авіація України може вичерпати свій ресурс і втратити боєздатність вже через 10-15 років. Парк Повітряних сил не по...

Вірменська армія скаржиться, що Азербайджан знищив "не имеющий аналогов в мире" новітній російський комплекс радіоелектронної боротьби з безпілотниками (відео)

середа, 30 вересень 2020, 22:06

Азербайджан знищив на території Нагірного Карабаху станцію РЕБ «Репеллент», повідомляють Патріоти України з посиланням на Український мілітарний портал. Кадри з рештками гордості російського ВПК було оприлюднено міністерством оборони Азербайджану в одн...