
Угорщина у вівторок викликала посла США після заяви американського лідера Джо Байдена про те, що угорський прем’єр-міністр Віктор Орбан "прагне диктатури". Про це повідомляє Reuters із посиланням на слова очільника МЗС Угорщини Петера Сіярто, передають Патріоти України.
Сіярто назвав брехнею і "дуже серйозною образою" заяву очільника США про те, що Орбан не вважає, що "демократія працює", а також про те, що угорський прем`єр "прагне диктатури". "Такий спосіб мислення президента та адміністрації Демократичної партії (США – ред.) є важким тягарем для наших двосторонніх відносин", – сказав Сіярто.
Після виступу Сіярто під час брифінгу речник посольства США сказав, що посол Девід Прессман завжди радий можливості "обговорити стан демократії в Угорщині з нашим союзником".
Напередодні у США Віктор Орбан зустрівся з кандидатом у президенти США Дональдом Трампом. Для прем'єра Угорщини зустріч з Трампом – це шанс позбутися іміджу "чорної вівці" та позиціонувати себе як потенційний міст між Європою і США, якщо Трамп переможе на виборах у листопаді, писали західні ЗМІ.
Як повідомив Генштаб ЗСУ, загальні бойові втрати РФ з 24.02.22 по 27.06.26 орієнтовно склали:
На нафтогазовому родовищі Карачаганак у Казахстані на понад 25% скоротили видобуток нафти після того, у Росії зупинився газопереробний завод, що переробляє газ із цього родовища. Про це у п’ятницю, 26 червня, повідомив Bloomberg із посиланням на російс...