"Серия тяжелых залпов, аж люстра дребезжит": Жителі Донецька повідомляють про неймовірно потужні бойові дії

Ті, хто живе в Київському районі (де розташований ДАП), зазначили, що таких гучних звуків автоматних черг не чули останні п'ять років.

У окупованому Донецьку. Фото: соцмережі.

Сьогодні з 19:00 в непідконтрольному Україні Донецьку не вщухають залпи важкої зброї. Про це повідомляють місцеві жителі в соцмережі, передають Патріоти України.

Користувачі пишуть, що в районі Шахтарської площі таких гучних звуків автоматних черг не чули за всі п'ять років війни:
«Донецк. Север и северо-запад — война полным ходом. Часто и тяжело исходящие»;
«Донецк 21.55 АВ Западный. Мины. Не очень далеко плюсует. Автоматные очереди. За 5 лет так близко еще не стреляли пл. Шахтерская — новая серия тяжелых залпов (танчик?)».

Перелякані донеччани не розуміють, з чим пов'язане загострення і повідомляють, що сильний гуркіт важкої зброї не вщухає вже кілька годин:

Донецк 21.57 Привокзальная громко. И что же происходит? Прекращение огня? Ларинка, север интенсивно грохочет Смолянка слышит очень тяжелое. Это капец, как мощно… р-н Телецентра, 10 минут назад — гулко, мощно, сдвоенные (танки???), не близко, юго-запад/запад (???)».
«Бьют с тяжелого с Админпоселка уже наверное с час, не менее 120 мм., иногда танки, иногда 150-ки, шо аж люстра дребезжит, летит на северо-запад, от 10 до 15 сек., взрывы еле слышно».

Довгоочікуваний дзвінок з Вашингтону: США призначили дату зустрічі Зеленського з Трампом

четвер, 19 вересень 2019, 8:05

Віце-президент Сполучених Штатів Америки Майк Пенс під час телефонної розмови з президентом України обговорили візит Володимира Зеленського в США наступного тижня. Про це йдеться у заяві Білого дому, зазначають Патріоти України. В рамках телефонної роз...

Наближення війни у Перській затоці: Саудівська Аравія відкрито звинувачує Іран в терористичній атаці

четвер, 19 вересень 2019, 7:40

Країна понесла збитки на сотні мільйонів доларів, і не збирається дарувати заклятому ворогові такого удару. Ер-Ріяд у цьому рішуче підтримують з Вашингтону. Міністерство оборони Саудівської Аравії показало уламки дронів і ракет в якості доказів, що ата...