Севастополь - місто російського безслав'я: Окупанти забирають з Криму чергову групу кораблів Чорноморського флоту

Російські окупанти переміщують кораблі до портів Краснодарського краю, зокрема до геть заповненої вже основної тамтешньої бази ВМС - Новоросійська, котрий не в змозі замінити Севастополь з його численними, містскими та зручними бухтами.

Російські військові продовжують переміщати кораблі з тимчасово окупованого Криму в інші пункти базування. Про це повідомив начальник Центру стратегічних комунікацій Сил оборони Півдня Дмитро Плетенчук у коментарі Еспресо.

За його словами, зараз пункт свого базування змінює група з двох ракетних катерів Чорноморського флоту Росії. А до цього півострів покинули ще п'ять суден, зокрема протимінні тральщики.

Плетенчук зазначив, що росіяни переміщують кораблі до Краснодарського краю РФ, а також до Новоросійська.

"У морі їх супроводжує підводний човен, який не є носієм крилатих ракет. Тож ситуація стабільна. Окупанти стабільно залишають тимчасово окупований Крим. Цього разу вони вирішили залишити півострів у надводний спосіб, а не промацати дно десь у гавані Севастополя", - додав він.

"Намагаються лізти": У ЗСУ розповіли про плани армії РФ щодо Куп'янська

п’ятниця, 26 червень 2026, 7:36

Російські підрозділи не припинили спроб наблизитися до Куп’янська Харківської області та продовжують атаки з північного напрямку. Окупанти прагнуть звузити українські позиції на східному березі річки Оскіл, але просування залишається безуспішним. Також...

На концерті Кобзона тримається аншлаг: Генштаб ЗСУ відзвітував про втрати ворога станом на 26 червня

п’ятниця, 26 червень 2026, 7:09

Як повідомив Генштаб ЗСУ, загальні бойові втрати РФ з 24.02.22 по 26.06.26 орієнтовно склали: