Шахи, що співають: В окупованому Донецьку із осколків снарядів створили подарунок для Путіна

У тимчасово непідконтрольному українському уряду Донецьку місцевий коваль з осколків снарядів викував стратегічні шахи для президента Росії Володимира Путіна. Про це повідомляють місцеві пабліки в соціальних мережах, передають Патріоти України.

Шахи створив коваль Віктор Міхальов. Спочатку він використовував осколки від снарядів, гільзи, хвостовики мін, щоб створювати ковані квіти. Пізніше він створив співаючі шахи. Вони створені з осколків боєприпасів і мають вбудовані дзвіночки. У якості дошки використана мармурова плита. Ковані шахи ілюструють Полтавську битву.

«Я бы очень хотел, чтобы эти шахматы передали Владимиру Владимировичу Путину, величайшему стратегу современности», — заявив коваль.

Пів тонни спирту та бензину на 9 млн грн: Верховну Раду готують до початку роботи після канікул

вівторок, 3 серпень 2021, 7:30

Управління справами Апарату Верховної Ради щосили готується до повернення народних обранців в стіни парламенту. Поки народні обранці набираються сил у відпустці, Управління справами Апарату Верховної Ради щосили готується до їхнього повернення в стіни ...

У США пророкують людству неконтрольовану ядерну війну

вівторок, 3 серпень 2021, 6:50

Зростаюча сьогодні ядерна гонка озброєнь між великими державами здатна перерости в ще більш масштабне суперництво. На сьогоднішній день немає настільки масштабної гонки озброєнь, яка була за часів холодної війни, проте новий виток ядерного суперництва...