"Шансов все больше": Прилєпін прогнозує переворот у Росії

Письменник-терорист заявив, що в РФ немає зараз політичних сил, які представляють більшість населення.

За словами Захара Прилєпіна, ознаки перевороту він побачив в тому, як громадськість відреагувала на арешт актора Павла Устинова. Він був засуджений на 3,5 роки в'язниці за те, що нібито вивихнув плече омонівцю під час протесту в Москві. Примітно, що він навіть не брав участь ні в яких акціях, зазначають Патріоти України.

Прилєпін заявив, що немає політичних сил, які представляють більшість. Однак є клуби мільйонерів за інтересами, які видають себе за політиків, що нібито переживають за народ. У свою чергу, зараз меншість подумує про переворот у владі. У так званій меншості опинилися кремлівські гравці, силовики спецслужб, радикальна ліберальна інтелігенція та молодь. На думку терориста Прилєпіна, переворот буде здійснений саме в їх інтересах.

«В совокупности все названные не составляют и 10−15% населения, но переворот будет осуществлен именно в их интересах. Шансов для этого все больше. Публичных людей, которые в состоянии на хоровое „Доколе?!“ — сказать: „Идите вы на *** со своим б***** Майданом“, — все меньше», - написав Прилєпін в соцмережі.

"Зараз їй просто не дають "солоденького": Зеленський прокоментував перехід Тимошенко в опозицію

вівторок, 19 листопад 2019, 11:44

Президент підтвердив, що Юлія Тимошенко пропонувала йому кадри зі своєї команди. Президент України Володимир Зеленський підтвердив те, що Юлія Тимошенко пропонувала йому кадри зі своєї команди ще на початку його каденції. Про це він повідомив на своїй ...

Хіти тижня. Давно готові: У Зеленського зробили несподівану заяву про скасування санкцій проти РФ

вівторок, 19 листопад 2019, 11:30

За словами віце-прем'єр-міністра України з питань європейської і євроатлантичної інтеграції Дмитра Кулеби, Україна вже п'ять років готова до того, що санкції проти Російської Федерації не будуть продовжені, передають Патріоти України. При цьому він заз...