"Шансов все больше": Прилєпін прогнозує переворот у Росії

Письменник-терорист заявив, що в РФ немає зараз політичних сил, які представляють більшість населення.

За словами Захара Прилєпіна, ознаки перевороту він побачив в тому, як громадськість відреагувала на арешт актора Павла Устинова. Він був засуджений на 3,5 роки в'язниці за те, що нібито вивихнув плече омонівцю під час протесту в Москві. Примітно, що він навіть не брав участь ні в яких акціях, зазначають Патріоти України.

Прилєпін заявив, що немає політичних сил, які представляють більшість. Однак є клуби мільйонерів за інтересами, які видають себе за політиків, що нібито переживають за народ. У свою чергу, зараз меншість подумує про переворот у владі. У так званій меншості опинилися кремлівські гравці, силовики спецслужб, радикальна ліберальна інтелігенція та молодь. На думку терориста Прилєпіна, переворот буде здійснений саме в їх інтересах.

«В совокупности все названные не составляют и 10−15% населения, но переворот будет осуществлен именно в их интересах. Шансов для этого все больше. Публичных людей, которые в состоянии на хоровое „Доколе?!“ — сказать: „Идите вы на *** со своим б***** Майданом“, — все меньше», - написав Прилєпін в соцмережі.

Хіти тижня. Захисники України під Авдіївкою ювелірно накрили позиції окупантів (відео)

неділя, 31 травень 2020, 15:00

Зявилося відео від волонтера Романа Доніка, на якому показан обстріл траншей російських окупантів, які розмістили свої позиції серед напівзруйнованих будинків. «Наочний посібник з ефективності використання коптерів для коригування», — написав волонтер....

Мільйонер, який живе на відсотки: Глава МОЗ Степанов оприлюднив декларацію про доходи

неділя, 31 травень 2020, 14:20

Найбільше посадовець заробив на процентах від вкладів – 2,85 млн грн. Міністр охорони здоров’я України Максим Степанов задекларував майже 3 млн грн сукупного доходу за 2019 рік, повідомляють Патріоти України. Найбільше посадовець заробив на процентах ...