Шанси вижити наближаються до нуля: Генштаб показав вміст аптечки фельдшера "другої армії світу" (фото)

У Генеральному штабі Збройних сил України розкрили один із секретів високої смертності серед поранених російських окупантів. Він полягає у неможливості для пораненого росіянина отримати належну першу медичну допомогу на передовій, передають Патріоти України.

Командуванняокупаційної армії споряджає фельдшерів-санітарів на фронт джгутами Есмарха та радянськими бинтами, все це перебуває у такому стані, що про жодну стерильність говорити не доводиться. Як виглядає аптечка середньостатистичного російського бойового медика, у ГШ ЗСУ показали на світлинах.

"Чому в поранених окупантів мало шансів вижити? Ось так виглядає "аптечка" фельдшера-санітара збройних сил російської федерації на передових позиціях", – лаконічно прокоментували вміст "аптечки" у ГенштабіЗважаючи на якість і стан вмісту "аптечки", пораненому загарбнику практично гарантована смерть від крововтрати чи сепсису.

Українці активно коментують феєричні фото. "Працюють на зменшення виплат", "Їм ще радять жіночими тампонами закривати кульові поранення", "То, напевно, аптечка ще з часів "дєди ваівалі" – от і заповіли, які вояки, така й аптечка! Раді зустріти ваш попіл на родючій українській землі!", "Таким набором пораненому не те що допомогти, можна тільки добити", – пишуть люди.

Водночас українці сходяться на тому, що жадібним російським командирам та відповідальним за тилове забезпечення офіцерам варто лише подякувати за те, що подібні "аптечки" лише полегшують роботу українським воїнам. Окрім того, українці нагадали, як "користуються" загарбники сучасними кровоспинними турнікетами, якщо вони їх таки отримали.

"Не Росії розповідати, хто занурив Молдову в пітьму": В Кишиневі жорстко відповіли Маші Лавровій

п’ятниця, 2 грудень 2022, 0:26

Міністерство закордонних справ Молдови різко відповіло на твердження офіційної представниці російського зовнішньополітичного відомства Марії Захарової про те, що відключення електроенергії в країні є виною Кишинева. Про це йдеться в коментарі речника М...

ЄС домовився про обмеження ціни на російську нафту - Reuters

четвер, 1 грудень 2022, 23:52

Країни Європейського Союзу в четвер увечері досягли попередньої згоди щодо запровадження граничної ціни на російську нафту: вона попервах становитиме 60 доларів за барель і буде переглядатися кожні два місяці так, аби бути нижчою за ринкову. Про це йде...