Шантаж триває: Путін пригрозив Макрону, що вступ України до НАТО призведе до війни Росії та Франції

Президент РФ Володимир Путін у черговий раз застеріг від вступу України до НАТО, бо це означатиме війну з європейськими країнами. Про це він заявив на пресконференції з президентом Франції Еммануелем Макроном, передають Патріоти України.

"НАТО вважає, що Крим є частиною України, а ми вважаємо, що це частина Російської федерації. При цьому в доктринальних документах прописано, що Росія – це противники, і що можливе повернення Криму воєнним шляхом" - зазначив він.

"Уявіть, що Україна – член НАТО і будуть спроби змінити це воєнним шляхом. А 5 стаття (колективна безпека НАТО) не скасована. То я хочу вас спитати – ви хочете воювати з Росією? Хочете, щоби Франція воювала з Росією? А це ж так і буде! Це питання безпеки не тільки Росії, а всієї Європи, всього світу!" - заявив Путін.

Звертаючись до французьких журналістів Путін додав, що Макрон цього не хоче. "Президент Макрон цього не хоче, і я не хочу. Тому він до мене приїхав і мучить мене вже 6 годин" - сказав він.

Раніше на пресконференції прем'єром Угорщини Віктором Орбаном Путін вже заявляв, що вступ України до НАТО створить загрозу воєнного конфлікту Росії з Альянсом через Крим. За словами Путіна, США та НАТО ігнорують занепокоєння Росії, говорячи про право інших країн вступати до Альянсу. Але не можна зміцнювати безпеку одних країн за рахунок інших, додав він.

Пригожин не керує штабом ПВК Вагнер, його основна функція — медійна, - українська розвідка

неділя, 29 січень 2023, 13:53

Путінський олігарх Євген Пригожин і засновник ПВК Вагнера безпосередньо не керує штабом «вагнерівців», а виконує лише медійну функцію. Про це сказав представник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Андрій Юсов, передають Патріоти...

Ходила додому й погрожувала: Колишня поліцейська змушувала колег працювати на окупантів (фото)

неділя, 29 січень 2023, 12:45

Співробітниця відділу поліції № 1 Чугуївського РУП ГУНП в Харківській області вступила до лав псевдоправоохоронного органу та обійняла посаду "и. о. обязанности начальника отдела по делам несовершеннолетних", повідомляють Патріоти України. "При цьому з...