Шантаж триває? США отримали відповідь Кремля щодо гарантій безпеки, - Washington Post

США отримали письмову відповідь від Росії щодо так званих гарантій безпеки. Таку заяву зробив офіційний представник США на умовах анонімності, при цьому він відмовився розкрити зміст цього документа, зазначають Патріоти України.

"Ми можемо підтвердити, що ми отримали письмову відповідь від Росії", - пише The Washington Post з посиланням на слова чиновника.

"Було б непродуктивно вести публічні переговори, тому ми залишимо це на розсуд Росії, якщо вони захочуть обговорити свою відповідь", — розповів співрозмовник видання.

Чиновник додав, що США повністю прихильні діалогу для вирішення питань безпеки. Він також зазначив, що Вашингтон продовжить тісні консультації зі своїми союзниками та партнерами, включаючи Україну.

Переговори США і Росії з безпеки

МЗС РФ 17 грудня опублікував два документи – проект договору Росії та США щодо гарантій безпеки і проект Угоди про заходи забезпечення безпеки Штатів, Росії та Північноатлантичного альянсу. У документах йдеться про те, що Москва вимагає гарантій від Вашингтона з питання відмови Україну від інтеграції в НАТО й нерозширення Альянсу на Схід.

На концерт Кобзона повертається аншлаг, також велика утилізація автотранспорту та артилерії: Генштаб ЗСУ відзвітував про втрати ворога станом на 28 вересня

неділя, 28 вересень 2025, 7:35

Як повідомив Генштаб ЗСУ, загальні бойові втрати РФ з 24.02.22 по 27.09.25 орієнтовно склали:

Квиток в один кінець: Дезертирів в армії РФ карають тортурами або змушують битися до смерті

неділя, 28 вересень 2025, 6:42

В армії РФ створили "польові суди", які карають дезертирів тортурами та заставляють до смерті битися один з одним, передають Патріоти України з посиланням на партизанський рух "АТЕШ". Агенти "АТЕШ" у штабі 104-ї десантно-штурмової дивізії, що воює на ...