"Шарій - зручний "козел відпущення". А скільки сотень таких самих трансляторів кремлівських тез продовжують працювати, бо вони є менш пафосними й помітними?" - політолог

"Це, звісно, нормально, що народ так збудився через новину про затримання в іспанській Таррагоні Шарія "на підставі міжнародного ордера" (але незабаром його відпустили чекати екстрадиції під підписку про невиїзд). І, звісно, добре буде, якщо його таки екстрадують і відправлять сюди для суду (ще краще буде, якщо цей суд проходитиме з дотриманням всіх норм і вимог — щоб вирок не було реальних підстав оскаржувати)", - пише політолог Олексій Голобуцький на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:

"Але Шарій просто був найяскравішим транслятором антиукраїнських тез, одним з найбільш відомих, найбільше хизувався своїми статками, заробленими на зраді й колаборантстві. А скільки десятків і сотень таких самих трансляторів кремлівських тез працювали і продовжують працювати, тільки є менш пафосними й помітними? Таких самих шаріїв, по суті, тільки дрібніших.

Зараз вони оперативно перевдягнулись у вишиванки і пробують зображувати патріотизм (але виходить погано — звички тягнути в медійний простір росіян і п'яту колону ніде не ділись). І саме вони, зрештою, брали інтерв'ю в Шарія, вони його розкручували, завдяки їм в тому числі Шарій набув такої впливовості, щоб створити свою партію, розкрутити бренд і навіть провести власних депутатів до кількох місцевих рад. Шарій — зручний "козел відпущення".

Поставки ракет HARM в Україну стали такими ж вбивчими як HIMARS, - Бутусов

понеділок, 8 серпень 2022, 20:27

"ЗСУ застосували проти російських радарів ППО новітні американські протирадіолокаційні ракети AGM-88 HARM, у мережі викладені фотографії уламків, зроблені на російських позиціях. Судячи з того, що уламки ракети належать до хвостової частини, а місце вл...

На Запоріжжі російські окупанти обстріляли автобус із біженцями – ЗМІ

понеділок, 8 серпень 2022, 20:20

У Запорізькій області автобус із переселенцями потрапив під ворожий артобстріл. Про це повідомляє РІА-Мелітополь.