"Шарій з-за кордону раптом звинуватив Портнова, що той планував заманити його в Україну та вбити", - політтехнолог Голобуцький

"І трохи з цікавого співжиття плазунів і амфібій: Шарій з-за кордону раптом кинув за інший кордон такому ж сміливцю і патріоту Портнову обвинувачення, що той планував заманити Шарія в Україну задля вбивства, а тоді очолити його партію", - пише політтехнолог Олексій Голобуцький на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:

"Портнов у відповідь випустив на Шарія Лєну Лукаш - котра від душі вилила на нікчемного Шарія і його неадекватних партійців купу помиїв. Звісно ж, пригадала Шарію і його педофілію.

Логічно: бабла чимдалі менше, треба терміново скорочувати поголів'я споживачів кремлівського пайка. То чому б не почати з Шарія як найменш досвідченого? Тільки дивно, що з ланцюга спустили саме Лукаш - якось аж неочікувано".

Люди відчули у 20 км від епіцентру: На заводі "Газпрому" в РФ стався потужний вибух

п’ятниця, 6 серпень 2021, 0:32

Вибух стався на заводі з підготовки газового конденсату до транспорту в Новому Уренгої. На заводі "Газпрому" в Західному Сибіру (Росія) стався потужний вибух, який викликав сильну пожежу. Пригода призвела до зупинки видобутку газу в регіоні і зниження ...

Як у Києві та під Черніговом готуються до військового параду до Дня Незалежності (фото)

п’ятниця, 6 серпень 2021, 0:22

У Києві на ДП «Антонов» почалася підготовка піших розрахунків, які братимуть участь у військовому параді в столиці України на День Незалежності. Про це повідомляють в соцмережах, передають Патріоти України.