"Ще 447 причин помститися": Рятувальники розповіли, як діставали тіла вбитих росіянами в Ізюмі

Ексгумацію тіл з масових поховань в Ізюмі на Харківщині завершили. Із землі піднято 447 тіл українських воїнів та мирних мешканців. В ДСНС показали та розповіли, як відбувалася ексгумація, передають Патріоти України.

"Ізюм. Тиждень безперервного копання і суцільний біль. Чоловіки, жінки, діти. Хрести, чорні пакети, невідомий чоловік. Номер. "Піду в рятувальники - буду людям допомагати". Допомагаєш... вдягаєш захисний костюм, копаєш. Крізь втому, крізь пил і невимовний сум. Одного за одним, більше сотні чоловіків, жінок, дітей. Наш обов'язок - допомогти кожній жертві, яку вклала у цю братню могилу російська чума. Допомогти, щоб рідні могли поховати своїх близьких, а їх душі нарешті знайшли спокій", – пишуть рятувальники.

В ДСНС наголосили, що 447 жертв російських загарбників, це "ще 447 причин помститися". "І стільки ж причин ніколи не жалкувати, що обрав благородну та необхідну професію – допомагати людям", – додали рятувальники.

У ЗСУ є успіхи в районі чотирьох населених пунктів на Бахмутському напрямку - речник Східного угруповання

вівторок, 26 вересень 2023, 21:29

На Бахмутському напрямку українські сили досягли успіхів у районах чотирьох населених пунктів. Про це повідомив речник Східного угруповання військ ЗСУ Ілля Євлаш в ефірі телемарафону, передають Патріоти України. Він підкреслив, що на південному фланзі ...

Український контрнаступ: У командуванні Таврійського напрямку анонсували гарні новини

вівторок, 26 вересень 2023, 19:46

Українські захисники продовжують наступальну операцію на півдні України, зокрема на Мелітопольському і Таврійському напрямку. Про це розповів речник об'єднаного пресцентру Сил оборони Таврійського напрямку Олександр Штупун, зазначають Патріоти України....