"Ще 447 причин помститися": Рятувальники розповіли, як діставали тіла вбитих росіянами в Ізюмі

Ексгумацію тіл з масових поховань в Ізюмі на Харківщині завершили. Із землі піднято 447 тіл українських воїнів та мирних мешканців. В ДСНС показали та розповіли, як відбувалася ексгумація, передають Патріоти України.

"Ізюм. Тиждень безперервного копання і суцільний біль. Чоловіки, жінки, діти. Хрести, чорні пакети, невідомий чоловік. Номер. "Піду в рятувальники - буду людям допомагати". Допомагаєш... вдягаєш захисний костюм, копаєш. Крізь втому, крізь пил і невимовний сум. Одного за одним, більше сотні чоловіків, жінок, дітей. Наш обов'язок - допомогти кожній жертві, яку вклала у цю братню могилу російська чума. Допомогти, щоб рідні могли поховати своїх близьких, а їх душі нарешті знайшли спокій", – пишуть рятувальники.

В ДСНС наголосили, що 447 жертв російських загарбників, це "ще 447 причин помститися". "І стільки ж причин ніколи не жалкувати, що обрав благородну та необхідну професію – допомагати людям", – додали рятувальники.

Складний період може тривати і 3 місяці, але перелом війни вже настав, - Данілов

субота, 28 січень 2023, 9:03

Предбачити час завершення війни складно, а перемога не настане швидко, проте перелом у війні вже пройдений. Про це заявив секретар Ради національної безпеки й оборони України Олексій Данілов в ефірі "Радіо Свобода". "На жаль, сьогодні сказати точну дат...

Темп стабільно високий: Генштаб ЗСУ відзвітував про втрати росіян станом на 28 січня

субота, 28 січень 2023, 8:45

Українські захисники просто знищують російську армію. Станом на 28 січня окупанти вже втратили 125 510 своїх солдатів. Лише за останню добу ЗСУ ліквідували 800 загарбників. Вони успішно поповнили статистику втрат ворога, яка росте з кожним днем.