Ще багато родичів очікує протеже? Нардеп Юзік з "Кварталу" влаштував у Раду своєю помічницею кохану дружину

"Міс-кі" чого-небудь стійкому сім'янину ні до чого, гроші мають залишатися в родині. І бюджетні теж

Народний депутат Верховної Ради України від президентської політичної сили "Слуга народу" і колишній актор студії "Кварталу 95" Юрій Корявченков взяв собі в помічниці дружину Тетяну. Про це стало відомо "Радіо Свобода" від джерел в парламенті, зазначають Патріоти України.

Слід зазначити, що Тетяна Корявченкова була влаштована в законодавчий орган влади на громадських засадах.

Вона має вищу економічну освіту, тобто номінально може підходити на посаду в парламенті. З Юрієм Корявченкова вона перебуває у шлюбі з 2004 року, у них троє спільних дітей.

У Мережі кепкують з "недалекого Юзіка, брав би приклад знардепів-однопартійців Мовчана з помічницею-танцівницею та Тищенка з моделлю-економістом.

Хіти тижня. "Бл*дь. Це п*здець!": Пальчевський випадково оприлюднив не той варіант звернення до киян (відео)

п’ятниця, 25 вересень 2020, 19:30

Політик видалив пост, але його підписники встигли зафіксувати опублікований запис. Кандидат у мери Києва, глава партії "Перемога Пальчевського" Андрій Пальчевський опублікував відео, в якому офіційно заявив про намір балотуватися і вилаявся матом, пере...

Звинувачував Пушиліна в переслідуванні дружини: У Донецьку зник ідеолог "ДНР"

п’ятниця, 25 вересень 2020, 19:28

Роман Манекін скаржився, що його дружину не взяли на роботу в ССШ№ 11 м. Донецька, де вчаться діти "глави" ОРДО Дениса Пушиліна. "Прийшла інформація про затримання Романа Манекіна, він доставлений в будівлю Ворошиловського РВВС", - написав ресурс. Він ...